maydanoz limon kürü

İbrahim Saraçoğlu Maydanoz Kürü Tarifi

Maydanoz limon suyu kürü ile Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun zayıflama yöntemi…

Maydanoz suyu ile limon öyle bir nimettir ki; şimdi size vereceğim bu kürü 15 gün boyunca uygularsanız göreceksiniz ki cildiniz ışıl ışıl parlamaya başlayacaktır. Bunun haricinde karaciğer yağlanması var ise bunu ortadan kaldıracaktır.

Ancak karaciğer yağlanması için uygulayacaksınız 15 gün yeterli olmayacaktır ve 5 gün ara vererek bir 15 gün daha uygulamanız gerekecektir.

Maydanoz  limon suyu kürü karaciğeri arındıran karaciğerdeki toksinleri atan mucizevi bir kürdür.

Neredeyse bu kürü kullanıp da memnun kalmayan hiç bir kimseye rastlamadım. Kullanan kişiler mutlak suretle memnun kalıyorlar.

Mesela karaciğer yağlanması olanlar, hep söylüyorum sabahları yorgun kalkarlar 8 – 9 saat uyurlar ancak uykuya doymazlar ve hala yorgundurlar. Zaten üçüncü dördüncü günden sonra maydanoz limon kürünü uygulayanlar zinde olarak kalkarlar. Ancak şunu belirtmeliyim ki köylülerin yetiştirdiği yani organik ve doğal maydanoz olması gerekiyor. Marketlerde veya güvenilir olmayan yerlerde satılan iri yapraklı maydanozlar olmaz. Bu organik olmayan maydanozlar size faydadan çok zarar verir.

MALZEMELER; 15 – 16 adet maydanoz, 1 adet limon ve 1 bardak su.

Maydanoz Suyu Nasıl yapılır?

Bunu yapmak o kadar çok kolaydır ki sabah kalktığınızda blendera 15 – 16 adet küçük maydanoz atın.  Üzerine orta boy 1 adet limonun suyunu sıkın ve bir bardak da su ilave edin. Blenderı çalıştırarak yemyeşil bir su elde ediyorsunuz.


-------- Sponsorlu --------

Kürün Uygulanışı;
Elde ettiğiniz bu suyu aç karnına içeceksiniz. İçtikten 15 dakika sonra normal kahvaltınızı yapabilirsiniz.

Maydanoz Suyu Ne kadar uygulanmalı? Kaç gün ara vermeliyim?

Bu kürü ara vermeden 15 gün boyunca zayıflamak için yapabilirsiniz. Eğer etkisini istediğiniz oranda göremediyseniz 5 gün ara verdikten sonra tekrar 15 gün yapabilirsiniz. Genellikle 15 + 15 şeklinde tercih ediliyor. Çok daha faydalı olduğu belirtiliyor. Ancak 5 gün ara vermeyi ihmal etmeyiniz.

Zayıflatan Maydanoz Suyu Kürü

Metabolizmaya uyarıcı etkisi olan maydanoz, kan dolaşımımızı hızlandırır ve dokulara daha çok kan ulaşmasını sağlayarak yağ yakma, zayıflatma etki sağlar.

Maydanoz C vitamini bakımından zengin bir bitkidir. Sağlığımızı korumasının yanısıra vitamin deposu olduğu için her yaştaki herkesin yemesi şiddetle önerilir. Ayrıca cilt güzelliiği, kırışıklık giderme ve gençleşme amacıyla da bu kürü kullanabilirsiniz.

Sivilcelere Karşı Maydanoz Suyu Çok etkili

Bu yapacağınız kür zayıflama, cilt güzelliği, yağ yakma haricinde sivilcelerinizi de çok ciddi anlamda giderecektir. Bir süre kullanım esnasında sivilcelerinizde artış olabilir ama bundan sonra sivileden eser dahi kalmaz. Bu husus ile ilgili de şiddetle tavsiye ederim.

Not: Kür 15 gün ara vermeden yapılıyor sonrasında 5 gün ara veriyorsunuz. Bu aradan sonra 15 gün daha aralıksız yapıyorsunuz. Ancak unutmayınız ki; dediğimiz şekilde uyguladıktan sonra bir daha yapmak istiyorsanız en az 6 ay sonra yapmalısınız.