Yazılarımı Nasıl Yayınlarım?

BilgiDoktoru’nda Yazıları Nasıl Yayınlarım?

Sitemize yazar olmak için üye olduğunuzda artık yazı yazabilecek bir hesaba sahip olursunuz.

Üst menüde bulunan “Oturum Aç” bölümüne tıkladığınızda, belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra karşınıza yönetim paneli çıkacaktır. Burası sizin yazılarınız düzenleyebileceğiniz bir yer olmakla birlikte profilinize ait bazı işlemleri de buradan halledebilirsiniz.

nasil-yazi-yayinlarim

*  Yazı yazmak çok basit. Yazılar > Yeni Ekle bölümüne ulaştığınızda artık harekete geçebilirsiniz.

*  Öncelikle başlığınızı belirleyin. Ve alt tarafında bulunan kısma yazınızı ekleyin.

 

*  Yazınızı hangi kategoride yayınlamak istiyorsanız o kategorileri listeden seçin.

*  Yazınızı tanıtan bir kaç kelimeye ihtiyacımız var. Yazı etiketleri bölümüne aralarına virgül koyarak kelimeleriniz girin.


-------- Sponsorlu --------

2

*   Son olarak yazınızla alakalı görseli belirleyin. Bunun için Yazı etiketleri bölümünün hemen altındaki “Öne çıkan görseli belirle” bağlantısına tıklayın.

*  Tıkladıktan sonra sizden görselinizi yüklemenizi isteyecektir. Görselinizi yükleyin ve açılan pencerede,  “Öne çıkarılmış görsel olarak kullan” bağlantısına tıklayın.

*  Resminizi de belirledikten sonra yazınız yayınlanmaya hazır demektir. Sayfanın Sağ üst tarafında dilerseniz Önizleme yaparak yazınızın nasıl göründüğüne bakın, dilerseniz editörün onayına gönderin….  

 

Hatırlatma:  Göndereceğiniz yazıların Özgün İçerikli Olması ve Kopya Olmaması, Kendinize ait bir içerik olması ilk şartlarımızdır. Lütfen bu hususu dikkate alarak bizlere başvurunuz. Yazılarınızın onaylanmama sebepleri arasında bu durum söz konusu olabilir.

Teşekkürler.

İRTİBAT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!