Hakkımızda

D1

BilgiDoktoru.com 2014 Eylül ayında kurularak yayın hayatına başlamıştır.

Burada amacımız Sağlıklı Yaşam ve İnsan doğasına yararı olabilecek tüm faydalı bilgileri, en güncel, doğru ve özgün haliyle ziyaretçileri ile buluşturmaktır.

İleriye dönük baktığımızda hedefimiz geniş bir okur kitlesine ulaşmak ve bu kitle sayesinde insanlara yararlı bilgileri aşılamak, ayrıca internet dünyasına özgün, faydalı içerikleri sunmaktır.

Bilgi Doktoru ekibimizde kimlerin görev aldığına ve sizlere tüm bu yararlı içerikleri sunarken kimlerin elinden geçtiğine göz atmak istiyorsanız KÜNYE sayfamızda gerekli bilgiler verilmiştir. Bu şekilde bizi daha iyi tanıyabileceksiniz.


-------- Sponsorlu --------

Eğer BilgiDoktoru.com sitesinde; site içeriğiyle uyumlu haber, bilgi, yazı ve tanıtım şeklindeki bültenlerinizi yayınlamak istiyorsanız, BURADAN mail atarak irtibata geçebilirsiniz, Uygun görüldüğü taktirde ulaştırmış olduğunuz bilgiler en kısa sürede BilgiDoktoru.com sitesinde yayınlanacaktır.

Not olarak: Lütfen Sağlık ve Yaşamsal Bilgiler ile alakalı olmayan, özellikle özgün olmayan basın bültenlerini göndermeyiniz.

BilgiDoktoru.com olarak sizin görüşleriniz önemsiyoruz, biliyoruz ki sizden gelen görüşler sayesinde daha iyiye doğru yol alırız.

Her türlü görüş, öneri, sorun ve tavsiyeleriniz için bize ulaşınız. destek@BilgiDoktoru.com

Site içerisinde sizleri veya ziyaretçilerimizi rahatsız edeceğini düşündüğünüz her türlü içerik, görsel, kullanıcı veya yorum gibi hususları lütfen sikayet@bilgidoktoru.com adresine gönderiniz. Talebiniz değerlendirilerek gerekli işlemler derhal yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!