Soda Ayran Limon ile Zayıflama Kürü

Çok kolaylıkla elde edebileceğiniz malzemelerle maden suyu, limon ve ayran hazırlayacağınız bu kür ile göbek çevresindeki yağlardan, istenmeyen kilolardan kurtulmak mümkün.

Üstelik bu karışım etkisini çok kısa sürede ve etkili şekilde gösteriyor. Peki bu kadar kısa zamanda yağlarımızı nasıl yakarız, sodalı kür nasıl hazırlanır? İşte sizlere sodalı limonlu ayran kürünün tarifi…

Düzenli bir şekilde 2 hafta uyguladığınız bu kür ile göbek yağlarınızdan ve istenmeyen kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda metabolizma hızınız da artacaktır.

Göbek Eritme Karışımı Malzemeleri:

* 3 yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt
* 1 şişe maden suyu
* 1/2 limonun suyu

Karışımın Hazırlanışı:

3 yemek kaşığı yoğurdun üzerine limonun suyunu ilave edin. İyice karıştırın, ardından yavaş yavaş maden suyunu karıştırarak ekleyin. Eğer malzemelerin hepsini birden eklerseniz çok fazla köpürüp taşabilir.


-------- Sponsorlu --------

Soda Ayran Limon Kürünün Uygulanışı: Hazırlamış olduğunuz bu kürü kahvaltıdan yarım saat önce ve gece yatmadan yarım saat önce tüketebilirsiniz. Kür ile birlikte diyette yaparsanız daha verimli bir sonuç gözlemleyebilirsiniz. Düzenli kullanımda göbek yağlarını iyice eritiyor, zayıflamanıza etkili şekilde yardımcı oluyor. Aynı zamanda bu diyet yöntemi bağırsakları da çalıştırmada oldukça işe yarıyor.

Afiyet olsun, Kolay gelsin. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyoruz… Böylece soda ayran limon zayıflatırmı daha iyi anlayabileceğiz…

Zayıflama ile ilgili diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz…

► Yeşil Çay, Limon, Maden Suyu Karışımı

► Yoğurt zencefil zerdeçal tarçın karışımı

► Zayıflatan, Göbek Eriten Limonlu Yoğurt Kürü

► Elma Sirkesi Bal ve Ilık Su ile Zayıflama Kürü

151 YORUM

  1. Pingback: Yeşil Çay, Limon, Maden Suyu İle Zayıflama Kürü — Bilgi Doktoru

  2. Pingback: KIŞ KÜRÜ (Bal, Zencefil, Limon Karışımı) — Bilgi Doktoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir