Keten Tohumu Suyu ile Doğal Zayıflama Kürü

ZAYIFLAMAK İÇİN KETEN TOHUMU NASIL KULLANILIR?

Keten tohumu çoğunlukla elimizin altında bulunmayan fakat faydalarını öğrenince hemen temin etmek isteyeceğiniz bitkisel bir gıdadır.

İçerisinde bulunan mineraller, besinler, lifler ve yağ asitleri sayesinde metabolizmanızın düzgün çalışmasını sağlayan keten tohumu zayıflamak isteyenler için oldukça önemlidir.

Keten Tohumu Ne İşe Yarar?

Ayrıca zayıflamanın yanı sıra diyabet hastaları için şeker seviyesinin normal seviyelerde kalmasına yardımcı olur. Akşam yatmadan önce tüketilen keten tohumu gece boyunca şeker seviyesini normal seviyede tutarak sabah kalktığınızda açlık şekerinin normal seviyede olmasını sağlar. Aniden gelen açlık hissinin bastırılması için şeker hastası olmasanız bile keten tohumunun bu özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Keten tohumu vücudunuzda ki serbest radikaller, zararlı mikroorganizmalar ve virüsler ile savaşma da etkilidir. Bu sayede bağırsaklarınızı temizler. Dilerseniz tohum olarak yutarak dilerseniz de keten tohumunun yağını tüketerek kullanabilirsiniz.


-------- Sponsorlu --------

Yalnızca bu iki özelliği sayesinde bile çok kısa sürede sağlıklı bir şekilde zayıflamanıza yardımcı olacaktır.

Keten tohumu  suyu ile zayıflamanın tarifi;

Keten tohumu kullanarak kolaylıkla hazırlayacağınız bu tarif hem zayıflamanıza yardımcı olacak hem de doğal ve sağlıklı olması sebebiyle tercih etmenize sebep olacaktır.

Gerekli Malzemeler:
3 yemek kaşığı keten tohumu, 1 litre sıcak su.

Kürün Hazırlanışı:
Öncelikle 1 litre suyu kaynatın ve içerisine 3 yemek kaşığı keten tohumu ilave edin. Cam bir kavanoz veya termos içerisinde 1 gece sabaha kadar bekletin. Ertesi gün gün içerisinde hepsini aralıklarla için. Hazırladığını bu tarifi 10 gün boyunca tekrarlayın. 10 gün sonrasında 10 gün ara verin ve sonra tekrar devam edin.

Düzenli uyguladığınızda keten tohumunun zayıflamada yardımcı olduğunu göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir