Dondurulmuş limon kabuklarını kullanın ve tümörlere, obeziteye elveda deyin!

Hepimiz limonların yeryüzündeki en sağlıklı yiyeceklerden biri olduğunu biliyoruz. Ancak, kabuğunun limonların en sağlıklı kısımları olduğunu biliyor muydunuz? Bu nedenle limon kabuklarını atmaktan vazgeçmeliyiz.. Dondurulmuş limon kabuğu olarak kullanmalıyız..

LİMON KABUĞUNUN FAYDALARI

Limonu kabuklarıyla birlikte yerseniz, sadece limondan alacağınız vitaminin 5-10 kat daha fazlasını elde etmiş olursunuz. Limonda; C vitamini, B6 vitamini, E vitamini, A vitamini, fosfor, demir, kalsiyum, potasyum, magnezyum ve protein bol miktarda bulunur.

Bu besinlerin tamamı, limonları sağlık için son derece yararlı yapar. Diyabete, vücutta oluşabilecek tümörlere ve obezite hastalığına karşı koruduğu bilinir..


-------- Sponsorlu --------

Limonların tüm sağlık yararlarını elde etmek için onları kabuklarıyla tüketmeniz gerekir ve bunu yapmanın en iyi yolu onları dondurmaktır.

Ancak, dondurucuya koymadan önce, önce limonu temizlemeniz ve tamamen kurutmanız gerekir. Tamamını veya dilim dilim dondurucuya koyun, kullanacağınız zaman çıkarıp kullanın.

DONDURULMUŞ LİMON KABUKLARI NASIL KULLANILIR?

Ne yiyorsanız yediğinizde kullanın. Limon kabukları yemeklerinize daha güçlü bir tat verecektir. Salatalarınıza, çorbalarınızda, yoğurtlarınıza veya ev yapımı dondurmalara biraz rendelenmiş limon kabuğu ilave edin.

Hayal gücüne güvenin, rendelenmiş limon kabuklarının kullanımının milyonlarca yolu var..

2 YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir