Domates Suyu Kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Atv ekranlarında yayınlanan ve herkes tarafından severek izlenen  Zahide ile Yetiş Hayata isimli programda zayıflamak için Göbek Yağlarını Eriten Formül – Domates Suyu Kürünün yapılışını paylaştı.

Kadın ve erkekler olarak pek çok kişinin ortak problemi olan göbek yağlarından yaz gelmeden nasıl kurtuluruz diye düşünürken Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun verdiği domatesli kür bu sorunumuza çare olabilir. Üstelik tam da domates mevsiminin başlangıcında…

Domates Suyu Nasıl Zayıflatıyor? Domates suyu içerek Kilo verme yöntemi Nasıl Yapılır?

Domates diyeti bir zamanlar bilhassa internetten diyet listesi arayanların sık sık uyguladığı diyet programlarından biriydi. Son günlerde domatesin sağlık bakımından yararlarının haricinde zayıflatma ve yağ yakma etkisinin yeniden gündeme gelmesiyle tekrar rağbet gören bir bitkisel diyet seçeneği olarak karşımıza çıktı.

Gençlik iksiri olarak kullanabileceğiniz domates suyu bunun yanı sıra içerdiği yağ yakan bitkisel asitler sayesinde kilo vermeye de yardımcı olacaktır. Domatesin hem kendisi hem de domatesten elde edilen domates suyu şifa deposudur. Şimdi siz sevgili bilgi doktoru okurlarıma domatesle zayıflama ve kilo verme yöntemi ile ilgili bilmeniz gerekenleri sunmak istiyorum.

Zayıflama için Nasıl İçmemiz Gerekiyor?

Domates suyunu göbek ve çevresindeki yağları yakmak amacı ile tüketeceksek dikkat etmeniz gerek zaman aralığı öğle vaktinden sonra olmasıdır.  Bel bölgesindeki yağları eritmek için öğleden sonraları 1 bardak domates suyu içmeliyiz. Zayıflama uygulamasını desteklemek istiyorsanız sabahları da maydanoz limon kürünü içebilirsiniz. Bu şekilde göbek yağlarına ve bel gölgesindeki yağlara karşı etkili bir çözüm elde edersiniz.


-------- Sponsorlu --------

Öğleden Sonraları 1 Bardak İçeceksiniz (1 Ay Boyunca Her gün Yapın, 1 Hafta Ara verin, Daha sonra tekrar 1 ay süresince her gün yapın.)

Yapılışı – Uygulanışı: Her gün öğleden sonra 1 bardak domates suyu için. Ancak bunun doğal domates suyu olmasına dikkat edin. 1 ay süre boyunca domates suyu kürünü uygulayıp 1 hafta ara verin sonrasında 1 ay daha için. Sabahları uyandığınızda limon suyu içerek kürü desteklerseniz göbek yağlarınızdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Bu kürün uygulanması aynı zamanda kalp çevresinde oluşan yağlanmayı gidererek sağlıklı bir kalbe sahip olmanızı sağlar.

Domatesin ve domates suyu içmenin sağlık bakımından çok faydası olduğu bilim adamları tarafından defalarca ifade edilmiştir .

– Domatese kırmızı rengini veren likopen isimli madde, vücut direncimizi arttırır ve birçok farklı kanser türüne karşı koruyucu etki sağlar.

– Domates, karotenoidlerden özellikle de likopen açısından çok zengin bir meyvedir.

– Prostat kanseri riskini yüzde 26 oranında azaltır.

Kilo vermek için Domates Suyu İçmemizi Öneren İbrahim Saraçoğlu’nun Videosu

İbrahim Saraçoğlu – Maydanoz Limon Kürüne de Göz Atabilirsiniz

maydanoz-kuru-ibrahim-saracoglu

1 YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir