Somon Balığı DNA’sı ile Gençleşmek

Somon Balığının DNA’sı ile Gençleşme Yöntemi 40 yaş üstü kadınlar tarafından büyük ilgi görüyor.

Somon balığı yaşlanmanın düşmanı ama bu somon yemek için değil… Aslında somon balığının cilde faydasını hepimiz biliyoruz çünkü omega açısından en zengin balık somon balığıdır. Ama şimdi son trend somon DNA’sı ve bu cilde enjekte ediliyor. İnsan cildine en yakın DNA olan somon balığı spermlerinden elde edilen DNA molekülleri ciltte hücre yenilenmesi sağlıyor.

Aşı Enjektesi Nasıl Yapılıyot? Yan etkisi var mı?

Konu ile ilgili Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmani Prof. Dr. Akın YÜCEL yaptığı açıklamalarda; “Bu işlem sadece 5 dakikada uygulanabiliyor. Herhangi bir morarmaya yol açmıyor. Ufak kızarıklıklar ve kabarıklıklar yapabiliyor ancak bu ertesi güne dahi kalmadan hemen geçiyor.” dedi.


-------- Sponsorlu --------

Hacminin 10 bin katı kadar suyu tutarak derinin nem dengesini sağlayan somon DNA ‘sı estetik ameliyat yapılamayan boyun, dekolte ve eller için uygulanıyor. Boyun cildi çok kolay incelip kırışıyor. Özellikle güneşin çok geldiği dekolte bölgelerinde cilk lekeleniyor ve kuru bir hale gelebiliyor. Somon DNA’sı uygulaması ile bu tarz cilt sorunlarına çare bulabiliyorsunuz.

Somon balığı DNA’sı özellikle 40 yaş sonrası uygulanıyor. Ciltte gözle görülür etkisi 2-3 haftayı  buluyor.

Ne zaman yapılır?

Yaz öncesi özellikle güneşe çıkılacağı zamanlar ya da yaz sonrası ciltte güneş hasarları oluştuktan sonra yapılabilir. Somon DNA’sının ciltteki esnekliğini koruması için yılda 1 kere uygulanması tavsiye ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir