gıdı eritme ameliyat

Gıdı Eritme Yolları

Gıdı Eritmek İçin Neler Yapılabilir?  Gıdı Sarkması Yok Etme Yöntemi…

Gıdı kadın veya erkek ayırt etmeden bir çok insanda görülebilir. Bir çok insan geçmişten günümüze gıdı eritmek için çeşitli yöntemler aramışlardır. Bu yöntemlerden en sağlıklı ve hızlı bir şekilde sonuca ulaştıran da tabi ki doğal maske ve gıdı eritme egzersizleridir. Siz değerli Bilgi Doktoru okurları için gıdı eritmede uygulamanız gereken yöntemleri derledik. bu yöntemler evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz sizi en sağlıklı sonuçlara bir an önce ulaştıran yöntemler olup aynı zamanda tamamen doğal ürünlerle yapılması yönüyle önemli bir artısı bulunmaktadır. Peki öncelikle gıdı neden sarkar öğrenelim.

Gıdı Sarkması Neden Oluşur?

Gıdı sarkmasının en önemli nedeni fazla kilolar olarak bilinmektedir. Oluşan fazla kilolardan kurtulamıyorsak gıdı sarkması da kaçınılmaz sonu olacaktır. Bunun yanı sıra hızlı bir şekilde kilo alıp verme sonrasında özellikle yüzden çok kilo alan insanlarda sarkmalar daha fazla oluşmaktadır. Peki bu gıdı sarkmasından egzersizlerle ve maskeler yardımıyla kurtulmak mümkün mü ? Eğer düzenli bir şekilde aşağıda vereceğimiz maske ve egzersizleri uygularsanız gıdınız sıkılaşacak hoşunuza gitmeyen görüntü yok olacaktır.

Gıdı Eritmede Uygulanan Maske

Malzemeler:

  • 1 adet büyük boy patates püresi
  • 1 tane yumurtanın akı
  • 1/2 yemek kaşığı bal

Gıdı Eritmek  için Maske Hazırlanışı:

GIDI MASKESİ: Yukarıda verilen malzemelerin tamamını öncelikle bir kabın içerisine koyalım ve iyice karıştıralım. Karışımı gıdı ve boyun bölgenize iyice masaj yaparak yedirin. 1 hafta içerisinde 1 veya 2 kere bu maskeyi uygulayın. Düzenli kullanımında 1 ay gibi kısa bir sürede gözle görülür bir şekilde sonuç alabilirsiniz. Gelelim bu maskenin yanında yapacağınız gıdı eritme egzersizlerine.


-------- Sponsorlu --------

Gıdı Eritme Egzersizleri Nelerdir, Nasıl Yapılır?

Öncelikle sırtınızı tamamen dik bir konuma getirmek için bir sandalye veya koltuğa yaslanarak oturun. Ardından başınızı yaslayabildiğiniz kadar arkaya yaslayın ve yavaş hareketlerle ağzınızı açıp kapatın. Bu verilen hareketi 15 defa tekrarlayın.

İkinci egzersiz için bir kaşıktan yardım alacaksınız. Bir tatlı kaşığı veya yemek kaşığının sapını dudaklarınızın arasına alın. Ardından kaşığı dudağınızdan bırakmayacak şekilde bir aşağı düşürün bir yukarı kaldırın. Bu hareketi de en az 10 defa sabah 10 defa akşam olmak üzere uygulayın.

Üçüncü yöntem ise en kolay ve en hızlı şekilde sonuç veren yöntemdir. İlk yöntemde olduğu gibi başınızı arkaya yaslayın ve elinizin tersi ile gıdınıza hafif vuruşlar yapın. Seri bir şekilde yapacağınız bu hareket ile kaslarınız yumuşama gösterecektir ve gıdınız erimeye başlayacaktır. Bu egzersizi de günde 3-5 dakika kadar uygulamanız yeterli olacaktır. Eğer çok fazla şikayetiniz var ise hareketlerde ki sayıları ve süreleri artırarak düzenli bir şekilde egzersizlere devam edebilirsiniz. Sonucunu mutlaka göreceksiniz.

Gıdı sarkmalarını yok eden bu yöntemlerin haricinde estetik ameliyat yöntemleri de mevcuttur. Fiyatlarının biraz tuzlu olması ve sağlıksal riskleri bakımından çok önermesek de bilgi olarak aklınızda bulunabilir.

Estetik ve Güzellik ile alakalı bu içeriklerimize de göz atabilirsiniz…

► Yüz Estetiğinde Neler Yapılabilir?

► Burnuma Estetik Yaptırmak İstiyorum

► Karın Germe Estetiği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir