Karın Germe Estetiği

6 Santim İncelmek

Karın estetiğinin kadınlarda ve erkeklerde yapılabilen yalnız olanların bir çoğunun bayanlardan oluştuğu bir ameliyat olduğunu belirten Op. Dr. Tamer Şakrak;

“Uygun özellikleri taşıyan kişiler karın estetiği işleminden çok yarar görüyorlar.

Normalde karın duvarının direnci ve estetik görünümü karın ön duvarında yan yana ve boylu süresince uzanan bir çift kas tarafından sağlanmaktadır. Biz bu kaslara Rektus Abdominis kası diye adlandırıyoruz.

Rektus kasının ana işlevi vücudu öne doğru çekmektir ve mekik çekme hareketini de bu kas çifti vasıtası ile yapmaktasınız. Rektus kaslarını bütün hayat boyunca en fazla gebelik sırasında deformasyona uğramaktadır.

Karın Germe Yöntemiyle İncelme

Gebeliğin son dönemlerinde karnın fazla büyümesi ile meydana gelen germe dayanamayarak birbirinden uzaklaşırlar ve deforme olurlar.

Bilhassa yenilenen gebeliklerin ardından, karın ön duvarı bütün direncini yitirmiş, anatomik şekli bozulmuştur. Doğumların ardından İdeal kilosuna ulaşan hanımlarda bile müdahale edilemeyen karın sarkması, yemek sonrası hazım sorunları, şişkinlik hissi bu problem sebebiyle meydana gelir.


-------- Sponsorlu --------

Karın duvarının yeterli direnci gösterememesi midenin rahatça genişlemesine imkan vermekte ve sürekli kilo almayı kolaylaştırıcı rol alır.” dedi.

Karın Gererek 6 Beden Zayıflama

Tavsiyelerime uyulduğu taktirde 6 beden incelebilirsiniz. Benim hastalarıma ameliyat ardından süreçte en pembe tabloyu çizdiğim ameliyat karın estetiğidir. Zira hastalarıma henüz operasyondan çıkar çıkmaz dört beden zayıfladıklarını, takip eden üç ay içinde tavsiyelerimi dinledikleri taktirde ise en az 2 beden daha zayıflatacaklarını garanti ediyorum, ki bu iddiam doğrudur.

Karın Germe Ameliyatı

Öncelikle karın germe ameliyatının ardından kişinin belirli bir diyet programına uyması çok daha kolaydır zira ameliyata bağlı fiziksel farklılık hastayı ileri derecede motive edebiliyor.

Karın duvarına yapılan plikasyon mideyi önden fazla sıkıştırmakta mide eskisi gibi kolay genişleyememekte ve bundan dolayı doyma hissi hızlı meydana gelmektedir.

Önceki kiloları sebebiyle hareket zorluğu çeken kişi çok daha basit hareket edebildiği için hareketsiz bir hayat şekline son vermekte ve kalori tüketimini çoğaltmaktadır” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir