Koltuk Altı Terlemesine Elektromanyetik Alan Tedavisi

Elektromanyetik Alan Tedavisi İle Koltuk Altı Kokusuna Çare

Dermatoloji Uzmanı Doktor Şerafettin Saraçoğlu bilhassa Koltuk altı terlemesi neticesi meydana gelen kokuların çoğu kişi için önemli bir problem oluşturduğunu açıkladı.

Koltuk Altı Terlemesi ve Kokusuna Çare

Elit Polikliniği Danışman doktorlarından Dermatoloji Uzmanı Şerafettin Saraçoğlu, bu tür problemlerin tedavisinde elektromanyetik alan tekniği ile kalıcı çareler elde etmenin mümkün olabildiğini ifade etti.

Ekrin ve Apokrin Ter Bezleri

Koltuk altımızda 2 değişik ter bezi olduğu, bunlardan birinin Ekrin diğeri Apokrin ter bezleri olduğunu vurgulayan Şerafettin Saraçoğlu, “Ekrin ter bezleri bedenin öteki yerlerindeki gibi ter sıvısı salgılarken apokrin bezler değişik bir sıvı salgılamaktadır.

Bu sebeple derimizde yaşayan gezgin bakterilerin üremeleri neticesi meydana gelen atıklar ise koku oluşumuna sebep olmaktadır.


-------- Sponsorlu --------

Ekrin salgıyla koku dış ortama daha çok salgılanır. Dünyada yeni tasarlanan ve Türkiye ‘ye yeni girmiş bir cihazla yapılan kol altı terleme tedavisinde bu ter bezleri seçici olmayan bir teknikle tamamiyle ortadan kaldırılabilmektedir.

Bu şekilde çevrede koku verecek salgı üretilmediğinden kol altı terlemesiyle birlikte koku problemi de tedavi edilmiş olur.

Elektromanyetik Alan Tedavisi Seansları

Kol altı terlemesine ve kokusuna yönelik şimdiye dek gerçekleştirilen tekniklerin tam zıttına, elektromanyetik alan tedavisi ile gerçekleştirilen bu teknik ile ilgili yapılan araştırmalar neticesinde 1 seanslık uygulamada bile terlemede % 80, koku probleminde ise % 93 oranında başarı elde edilmiştir” şeklinde konuştu.

Dr.Saraçoğlu son olarak ‘gerek özel gerek sosyal yaşamında bu tür problemlerden şikayeti olan insanların bir doktor tarafından sorunlarından kurtulabileceğini’ açıkladı.

1 YORUM

  1. Pingback: Radyasyona Boya Kalkanı » Bilgi Doktoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir