Yeşil Poşet Çay Maskesi

Poşet yeşil çaylarla yapılan son derece basit ve pratik, ferahlık veren ve cilt güzelleştirerek gençleştiren mükemmel bir yarı maske tarifi… Bu maske ile cildinizin güzelleşmesini sağlayabilecek ve bir takım cilt sorunlarına, hastalıklarına çözüm elde edeceksiniz.

Yeşil Poşet Çay ile Cilt Bakımı ve Güzelliği

İçerisinde barındırdığı birbirinden yararlı ve değerli maddelerle birçok rahatsızlığa karşı koruyucu etkileri bulunan yeşil çayın güzellik ve cilt bakımlarına da pozitif etkileri mevcut.

Bütün cilt tipleri için uygun olan yeşil çay maskesi cildinizin rahatlamasını ve ferahlamasını sağlarkan, bunun yanı sıra gençleştiriyor da…


-------- Sponsorlu --------

Göz Altı Torbalarına, Kırışıklıklara ve Morluklara Karşı Çok Etkili bir maske

Yeşil çay, called EGCG olarak adlandırılan anti-inflammatory sayesinde göz altlarında meydana gelen halkaları, göz altı torbalarını, kırışıklıkları ve morlukları giderir. Yeşil çayın uykusuzluk ve stresten dolayı gözlerde oluşan problemlere karşı rahatlatıcı ve sakinleştirici etkileri bulunur.

Lazım olan olan tek malzeme 4 adet Poşet yeşil çay

Uygulanışı: Önceden demlediğiniz 4 adet yeşil çay poşetini her hangi bir tabak veya kabın içine koyarak 15 dakika buzdolabında bekletin. 15 dakika geçtikten sonra poşetleri alıp gözlerinizin üzerine ve yüzünüzün farklı noktalarına yerleştirin. Poşetler cildinizin sıcaklığı ile ısınınca kaldırın ve yüzünüzü kurulayın.

Bu formül için günde 1 defa 10-15 dakikalık seanslar yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir