göğüs sıkılaştıran

Patates Suyu Maskesi ile Göğüs Sıkılaştırma – Dikleştirme

Dik ve sıkı göğüslere sahip olmak için Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya’nın göğüsleri sıkılaştırıcı bu maskesini yapabilirsiniz.
Göğüs sıkılaştıran – dikleştiren maske

Bir çok kadın göğüs sarkmasından şikayet etmektedir. Göğüs dikleştirmek için kimyasal kremler, estetik ameliyatlar gibi vücuda zarar verme ihtimali olan yollar denenmektedir. Oysa ki tamamen doğal – bitkisel yöntemlerle evde göğüs dikleştirmek, sarkmasını önlemek ve sıkılaştırmak mümkün. Bu yazımızda sizlerle Suna Dumankaya’nın göğüsleri dikleştiren patates maskesini paylaşacağız. Patates maskesi ile daha sıkı göğüslere sahip olabilirsiniz.

Göğüs Sıkılaştırıcı Patates Suyu Maskesi Tarifi;

● 2 tane orta büyüklükte patatesi blenderdan geçirelim. Elde edeceğimiz bu patatesin suyunu sıkarak çıkaralım. Her gece uyumadan önce elde ettiğimiz bu patates suyunu göğüslerimize hafifçe masaj yaparak yedirelim.


-------- Sponsorlu --------

● Yapmış olduğunuz bu uygulamayı düzenli bir şekilde her gece devam ettirirseniz göğüslerinizin dikleştiğini ve sıkılaştığını fark edeceksiniz. Göğüs bölgesine sürülen patates suyu bu bölgedeki derinin sıkılaşmasını ve toparlanmasını sağlar.

Göğüs estetiği ve güzellik ile ilgili merak edilen diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz…

► Şerbetçi Otu İle Göğüs Büyütmek

► Göğüs Büyütme Estetiği Sağlıklı Mı?

► Plastik Pet Şişelerin Zararları ve Göğüs Kanseri Tehlikesi

► Bacak Sıkılaştırmak İçin Yapılan Hareketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir