Şerbetçi Otu Kullanımı

Tamamen Bitkisel Yöntemlerle Göğüs Büyütmek Mümkün! Bu yazımızda sizlere şerbetçi otu çayı ne işe yarar, faydaları nelerdir, göğüs büyütmek için kullanımını, ayrıca Suna Dumankaya ile Ahmet Maranki‘nin göğüs büyüten diğer tariflerini paylaşacağım.

Şerbetçi otu Türkiye’de de yetişebilen otsu bir bitkidir. Bitki şekli itibarıyla asmaya benzetilmektedir. Çiçekleri kullanılan birçok faydası olan şifalı bir bitkidir. Uykusuzluğu giderme, iştah açma, adet düzenleme, romatizmal ağrıları giderme ve böbrek sancılarını azaltma gibi faydalarının yanı sıra en önemli faydası göğüs büyütücü etkisi olmasıdır.

Bir çok bayan göğüsünü büyütmek için ameliyat yönetimine başvurmaya kadar çaresizlik yaşamıştır. Oysa ki düzenli kullanıldığında tamamen doğal yöntemle ve para harcamadan, bıçak altına yatmadan göğüsleri büyütmek mümkündür. İşte size şerbetçi otunun göğüs büyütmek için nasıl kullanılacağı:

Malzemelerde kullanılan şerbetçi otunun kozalak ekstresidir. Şöyle bir sorun var ki; maalesef her aktarda bulunmamaktadır. Bu sebeple aktarınızdan temin etmesini ısrarla talep edebilirsiniz.

Göğüs Büyütücü Şerbetçi Otu Yapımı için Malzemeler:

  • Şerbetçi otu (2 yemek kaşığı)
  • Bir miktar Su
  • Bir miktar yağsız krem
  • Ihlamur

Doğal Göğüs Büyütme Kürünün – Kremi Hazırlanışı ve Uygulanışı : 

Öncelikle bir cezve içerisine 2 yemek kaşığı şerbetçi otunu ve bir miktar suyu ekleyelim. Ekleyeceğiniz suyun miktarı şerbetçi otunun  1/3 ü kadar olursa kıvamı tam olacaktır. Ardından karışımı ocakta kaynatın ve bir süzgeç yardımıyla süzün. Süzdüğünüz bu sıvının içerisine bir miktar yağsız kremi ekleyelim. Kremi ekledikten sonra kıvamının krem kıvamında olması gerekmektedir. Hazırladığınız bu karışımı 24 saat bekletin.


-------- Sponsorlu --------

Ardından ilk yapmanız gereken bir miktar ıhlamuru suyla karıştırarak kaynatın ve ocaktan alın. Bir süre bekletin, ılık bir hale geldiğinde masaj yaparak göğüslerinize sürün. Ihlamuru sürdükten sonra 24 saat bekletmiş olduğunuz doğal göğüs büyütme tarifini masaj yaparak göğüslerinize uygulayın. Karışımın hoş bir kokusu vardır isterseniz bu uygulamadan sonra yıkamayabilirsiniz.

Uzmanların Göğüs Büyütme de Şerbetçi Otu Tarifleri

Suna Dumankaya’nın Şerbetçi Otu ile Göğüs Büyütme Tarifi

Malzemeler:

  • Melek otu ( 1 Tutam)
  • Şerbetçi otu (1 Tutam)
  • Çemen tohumu (1 Tatlı Kaşığı)

Tarifin Hazırlanışı ve Uygulanışı:

1 tutam melek otunu,1 tutam şerbetçi otunu ve  1 tatlı kaşığı çemen tohumunu bir çaydanlığa koyarak içerisine su ilave ederek çay demler gibi demleyelim. Hazırladığınız bu karışımı yemeklerden sonra tok karnına 1 bardak için. Suna Dumankaya’nın diğer önerileri ise her gün 1-2 tane hurma tüketmeniz ve elma suyuyla göğüslerinize dairesel hareketlerde masaj yapmanız göğüslerinizin büyümesine fayda sağlayacaktır.

Ahmet Maranki’nin Göğüs Büyütme Tarifi

 Ahmet Maranki Göğüs Büyütme Malzemeleri:

  • 1 su bardağı su
  • 3-4 gram oğul otu

Tarifin Hazırlanışı ve Uygulanışı:

Bir cezve içesine 1 su bardağı suyu koyalım üzerine 3-4 gram oğul otunu koyalım. Karışımı 5 dakika boyunca ocakta ısıtalım. Ilık bir kıvamdayken 1 bardağa boşaltarak tüketebilirsiniz. Bu tarifi 1 ay boyunca aç karnına günde 3-4 kez kullanabilirsiniz. Bu kürü en fazla 2 ay boyunca uygulayabilirsiniz. 2 ay uyguladıktan sonra 15-20 gün ara vermelisiniz. Düzenli kullanımda etkisini göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir