Soğuk Algınlığına Atom Çayı Nasıl Hazırlanır

Kış mevsiminin gelmesi ile beraber gribe yakalananların çoğaldığını söyleyen şifalı bitkiler uzmanı ve satıcısı Alaattin Güler, “15 günde bir kullanılmasını önerdiğimiz atom çayına gribe yakalananlar büyük rağbet gösteriyor” diye belirtti.

Havaların soğumasıyla beraber gribal enfeksiyon geçiren ve aktarlara akın eden halkımız en fazla ilgiyi Atom Çayına gösteriyor.

ATOM ÇAYI NASIL HAZIRLANIR

Kışın soğuk algınlığı için farklı bitkilerle karışım hazırlandığını açıklayan şifalı bitkiler uzmanı Alaattin Güler “Kışın soğuk algınlıklarına Zencefil, Ihlamur, Mekke gülü, Tarçın, Karanfil, Karabiber gibi şifalı bitkileri karıştırarak 1 yemek kaşığı kadar çaydanlığa koyun 2-3 bardak su ilave edin ve kaynatın. Kaynatılan karışım sabah akşam aç karnına içebilirsiniz. Soğuk algınlığına birebir olmaktadır” diye vurguladı.


-------- Sponsorlu --------

ATOM ÇAYININ MALZEMELERİ HANGİ BAHARAT OT BİTKİLER İLE HAZIRLANIR

Atom çayının soğuk algınlığına oldukça iyi geldiğini belirten şifalı bitkiler uzmanı Güler “Soğukların başlaması ile atom çayı ’nın da tüketimi arttı. Bu çayın içinde Zerdeçal, Karabiber, Karanfil, Zencefil, Tarçın, Ribüsküs, Yenibahar ve doğal bitkiler bulunmaktadır.

Soğuk Algınlığı İçin Bitkisel Şifalı Atom Çayı Tarifi

Kışın soğuk algınlığına atom çayı birebir gelir. Gribal enfeksiyonları ortadan kaldıran bir çayımızdır. Kışın bunun dışında halkımız keçiboynuzunun özünü kaynatarak içtiği taktirde soğuk algınlığından korunmuş olmaktadırlar ve tedavi olmaktadırlar.

Şifalı Atom Çayı tarifi ile alakalı görüş ve tecrübelerinizi siz de değerli Bilgi Doktoru okurlarıyla paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu konu ile alakalı sorularınız varsa cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Sağlıklı günler geçirmeniz dileğiyle…

1 YORUM

  1. Pingback: Ağız Kanserine Yeşil ÇAY » Bilgi Doktoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir