Bioenerji ile Fıtık Tedavisi

Modern tıbbın çaresiz kaldığı fıtık rahatsızlığında bioenerjinin kesin çözüm olduğunu ifade eden Biyoenerji Uzmanı Psikolog Çağlar Seziş, kişiye özel tedaviyle fıtıktan kurtulmanın mümkün olduğunu söyledi.

Hareketsizlik, iş hayatında zorunlu olarak belli bir duruş biçiminde çalışma, yanlış pozisyonda oturma ve yatma alışkanlığı önemli duruş bozukluklarına sebep olduğunun altını çizen uzmanlar, en çok şikâyet edilen konuların başında ise kronik boyun, omuz, sırt ve bel ağrıları geldiğini söyledi. Duruş bozukluğu, önlem alınmadığı takdirde ilerleyen yıllarda boyun-sırt bölgesinde kireçlenmeye sebep olabileceğine dikkat çeken uzmanlar, kasların zamanla gerilerek ve zayıflayarak bel ve boyun fıtığı oluşumuna zemin hazırladığı konusunda vatandaşları uyardı.

Bioenerji Yöntemi ile Ağrılara Son

Günümüz tıbbının ömzüm bulamadığı fıtık hastalıklarında bioenerji yönteminin ideal çare olduğunu kaydeden Biyoenerji Uzmanı Psikolog Çağlar Seziş, şahsa özel tedaviyle fıtıktan kurtulmanın mümkün olduğunu ifade etti.

Kişilere uygulanan bioenerji tedavisinin şahsa özel olduğunu belirten Psikolog Seziş, “Hastalarımızın yaşadığı ağrılara göre seans sayımız farklılık gösteriyor. Ancak bel, boyun ve sırt ağrısında dört seans ardından tamamıyla iyileşmiş olacaklar.

Fıtık tedavisinde ise yaklaşık 10 seans tedavi uyguluyoruz. Ortalama 10 farklı bioenerji çeşidimiz mevcut. Kişinin yaşına, cinsiyete göre ayrılan tedaviler var. Bioenerji tedavisinin herhangi bir yan bulunmaz.

Hastalarımıza göre değişen yöntemleri kullanıyoruz. Beyin zadelenmelerinin neden olduğu etkilerin iyileştirilmesi için bioenerjiyle kan akışı düzenlenebiliyor. İlk etapta vücuda enerji vermekten ziyade, negatif enerjilerin boşaltılması sağlanıyor. Her kes değişik frekansa sahip olduğundan kaynaklı da tedavi süreci değişiklik gösterebiliyor” dedi.


-------- Sponsorlu --------

Fıtık Ağrısından Bioenerji İle Kurtulanlar

Başvurmadığı hekim ve fizik tedavi uzmanı kalmadığını dile getiren Füsun Yılmaz, “Belimde beş büyük fıtık, boynumda kireçlenme, sırt ile kollarımda ağrılar mevcuttu. Fakat kısa seanslar neticesinde iyileşmeye başladım. Çağlar Beye başvurmadan önce fizik tedavi, ilaç tedavileri ve sinir beyin cerrahisine uğramıştım yalnız çare bulamamıştım.

Sabahları uyandığımda zinde, dinç ve dik bir biçimde kalkamıyordum. Bacaklarıma kadar etkileyen çok şiddetli ağrılar yaşantıma mani oluyordu. Çocuklarımı bile kaldıramıyordum, merdivenleri çıkamıyordum. Saçlarımı da taramakta güçlük çekiyordum, hareket yeteneğim azalmıştı. Tedavinin ardından sabahları ağrısız uyanmaya başladım. Artık yataktan çıktığımda dimdik yürüyebiliyorum. Migren ağrılarım bile sona erdi. Daha 2 seans olduğu halde değişiklikleri hissedebiliyordum” şeklinde konuştu.

Bioenerji ile Tedavinin Faydası

Belimde ve çevresinde yoğun ağrılar hissettiğini bununda kaburgalarına baskı yaptığını dile getiren Melis Aran, “İşim gereği devamlı ayakta olduğum için bel ağrılarım mevcuttu. 3 senedir bu ağrılarımla yaşamaktaydım. Başvurmadığım hekim uygulamadığım tedavi kalmamıştı. Ancak son günlerde nefes almakta güçlük çekmeye başlamıştım. Çağlar beye gelmemin ardından henüz tedavinin 1. seansında olmama rağmen ağrılarımın çoğundan kurtulmuş bulunmaktayım. Artık sabahları kalktığımda kendimi daha dinç ve güçlü hissediyorum. Tedavinin ardından rahatlıkla hareket edebiliyorum” diyerek açıklama yaptı.

9 YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir