Bioenerji ile Fıtık Tedavisi

Modern tıbbın çaresiz kaldığı fıtık rahatsızlığında bioenerjinin kesin çözüm olduğunu ifade eden Biyoenerji Uzmanı Psikolog Çağlar Seziş, kişiye özel tedaviyle fıtıktan kurtulmanın mümkün olduğunu söyledi.

Hareketsizlik, iş hayatında zorunlu olarak belli bir duruş biçiminde çalışma, yanlış pozisyonda oturma ve yatma alışkanlığı önemli duruş bozukluklarına sebep olduğunun altını çizen uzmanlar, en çok şikâyet edilen konuların başında ise kronik boyun, omuz, sırt ve bel ağrıları geldiğini söyledi. Duruş bozukluğu, önlem alınmadığı takdirde ilerleyen yıllarda boyun-sırt bölgesinde kireçlenmeye sebep olabileceğine dikkat çeken uzmanlar, kasların zamanla gerilerek ve zayıflayarak bel ve boyun fıtığı oluşumuna zemin hazırladığı konusunda vatandaşları uyardı.

Bioenerji Yöntemi ile Ağrılara Son

Günümüz tıbbının ömzüm bulamadığı fıtık hastalıklarında bioenerji yönteminin ideal çare olduğunu kaydeden Biyoenerji Uzmanı Psikolog Çağlar Seziş, şahsa özel tedaviyle fıtıktan kurtulmanın mümkün olduğunu ifade etti.

Kişilere uygulanan bioenerji tedavisinin şahsa özel olduğunu belirten Psikolog Seziş, “Hastalarımızın yaşadığı ağrılara göre seans sayımız farklılık gösteriyor. Ancak bel, boyun ve sırt ağrısında dört seans ardından tamamıyla iyileşmiş olacaklar.

Fıtık tedavisinde ise yaklaşık 10 seans tedavi uyguluyoruz. Ortalama 10 farklı bioenerji çeşidimiz mevcut. Kişinin yaşına, cinsiyete göre ayrılan tedaviler var. Bioenerji tedavisinin herhangi bir yan bulunmaz.

Hastalarımıza göre değişen yöntemleri kullanıyoruz. Beyin zadelenmelerinin neden olduğu etkilerin iyileştirilmesi için bioenerjiyle kan akışı düzenlenebiliyor. İlk etapta vücuda enerji vermekten ziyade, negatif enerjilerin boşaltılması sağlanıyor. Her kes değişik frekansa sahip olduğundan kaynaklı da tedavi süreci değişiklik gösterebiliyor” dedi.


-------- Sponsorlu --------

Fıtık Ağrısından Bioenerji İle Kurtulanlar

Başvurmadığı hekim ve fizik tedavi uzmanı kalmadığını dile getiren Füsun Yılmaz, “Belimde beş büyük fıtık, boynumda kireçlenme, sırt ile kollarımda ağrılar mevcuttu. Fakat kısa seanslar neticesinde iyileşmeye başladım. Çağlar Beye başvurmadan önce fizik tedavi, ilaç tedavileri ve sinir beyin cerrahisine uğramıştım yalnız çare bulamamıştım.

Sabahları uyandığımda zinde, dinç ve dik bir biçimde kalkamıyordum. Bacaklarıma kadar etkileyen çok şiddetli ağrılar yaşantıma mani oluyordu. Çocuklarımı bile kaldıramıyordum, merdivenleri çıkamıyordum. Saçlarımı da taramakta güçlük çekiyordum, hareket yeteneğim azalmıştı. Tedavinin ardından sabahları ağrısız uyanmaya başladım. Artık yataktan çıktığımda dimdik yürüyebiliyorum. Migren ağrılarım bile sona erdi. Daha 2 seans olduğu halde değişiklikleri hissedebiliyordum” şeklinde konuştu.

Bioenerji ile Tedavinin Faydası

Belimde ve çevresinde yoğun ağrılar hissettiğini bununda kaburgalarına baskı yaptığını dile getiren Melis Aran, “İşim gereği devamlı ayakta olduğum için bel ağrılarım mevcuttu. 3 senedir bu ağrılarımla yaşamaktaydım. Başvurmadığım hekim uygulamadığım tedavi kalmamıştı. Ancak son günlerde nefes almakta güçlük çekmeye başlamıştım. Çağlar beye gelmemin ardından henüz tedavinin 1. seansında olmama rağmen ağrılarımın çoğundan kurtulmuş bulunmaktayım. Artık sabahları kalktığımda kendimi daha dinç ve güçlü hissediyorum. Tedavinin ardından rahatlıkla hareket edebiliyorum” diyerek açıklama yaptı.

9 YORUM

 1. Banu Genç

  Nerde görsem yorum yapıyorum ve yapmaya devam edeceğim.
  Bendede bel fıtığı vardı neler denediysem geçmedi. Tam 7 yıl çektim.
  Bir arkadaşım bioenerjiyi önerdi. Daha önce kendi epey bir yer araştırmış. kendisindede boyun fıtığı vardı.
  Sonunda bioenerjiyi denedim. (Aslında hiç inanmam :)
  Bioenerjide Yavuz Şimşek üzerine uzman kişi tanımam.
  Adam Bioenerji uzmanı belimde fıtığım vardı ve neredeyse 7 günde fıtığım yok oldu.
  Allah Yavuz beyden razı olsun mükemmel bir bioenerji uzmanı.
  İzmir de ikamet edip doktorlardan fayda görmeyen herkese tavsiye ederim.
  İnternette ŞimşekBioenerji diye aratırsanız iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.
  Ben çok araştırmıştım sonunda çare buldum en azından çare arayanlara bir faydam olsun heryerde paylaşmaya devam edeceğim

 2. Hamdi Sürme

  Bende izmirliyim Banu hanım gerçekten öneriyormusunuz bu uzmanı. yani ağrılarınız artık yokmu. bende gitmeyi düşünüyorum. cevap verirseniz çok sevinirim.

 3. Banu Genç

  Merhaba Hamdi bey. Mesajınızı yeni gördüm. Eğer bel fıtığınız varsa mutlaka deneyin. İnanın tekrar yaşamaya başladım sanki. Hatta arkadaşım da boyun fıtığı için gitti bir hafta önce şu anda kendini çok iyi hissediyor. Her gün bana dua ediyor :)
  İlaç kullanmaktan yada ameliyat olmadan önce mutlaka deneyin.
  Sağlıcakla kalın.

 4. Halime B.

  merhaba banu hanım, öncelikle size çok teşekkür ederim. bendede boyun fıtığı vardı. burda yorumunuzu okuduktan sonra çok inanmamakla beraber Yavuz beyi buldum. manisadan izmire gittim. ve 1 hafta sonra ağrılarımdan eser kalmadı diyebilirim. gerçektende mükemmel bir insan yavuz bey. hem ücret olarakta çok düşük. Allah kendisinden razı olsun.

 5. Güzide

  Merhaba arkadaşlar, yorumlarınızı okudum benim eşimde boyun fıtığı var sizce onada iyi gelirmi? Yani önerirmisiniz?

 6. Sümeyye

  burada yorum yazarak beni yönlendiren arkadaşlara çok ama çok teşekür ederim. bende panik atak vardı ve sizlerin sayesinde yani yorumlarınıza bakarak Yavuz Şimşek beyle tanıştım. şu anda herşey mükemmel, panik atak adına bişey kalmadı. bende şimşek bioenerjiyi herkese tavsiye ederim. teşekkürler yavuz bey.

 7. Ceylan Atasoy

  Benim annemdede migren vardı ve sagolsun Yavuz bey sayesinde oda ağrılarından kurtuldu. hatta ayrıca dizleri devamlı sızlardı onlarda artık sızlamıyor bende simsek biyoenerjiyi herkese tavsiye ederim

 8. arzu a.

  bu banu hanım kadınlar kulubüne de aynı yazıyı yazmış ama orda migreni var :)) burda bel fıtığı var. reklamı yapan kimse kopyalayıp yapıştırıyor.. Sadece hastalık ismini değiştiriyor, yazık insanların hastalıklarından acizlikliklerinde yararlanan insanlara…

  • murat

   Arzu hanım ben reklamcı vs değilim ama bi Abim var oda iyileştiğini söyledi ama mAsaj tarzında bi şeyler yapıldığını ve 7 güne falanda değil 3 ay kadar sürmüş biraz pahalı 300 tl seAnsı 15 20 civArı gitmiş ama şuanda benden sağlam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir