Prostat’a Arı Poleni Süt Kürü ile Doğal Çare

SÜTLÜ ARI POLENİ KARIŞIMI PROSTAT HASTALIĞINA ŞİFA OLUYOR. Sevdiklerimiz için bu yazıyı paylaşalım, prostat hastalarına şifa olalım.

★ Çoğu erkeğin korkulu rüyası olan prostat ile maalesef 55 yaşımda karşılaştım. Küçük tuvaletimi yaparken kesik kesik geliyordu, çok acı çekiyordum. İmkanım olsa hiç tuvalete gitmeyecek derecedeyim. Komşumuzun tavsiyesi üzerine yaklaşık 1 ay önce arı poleni süt kürüne başladım. Her sabah hazırladığım polenli bu karışımı aç karnına içiyorum. Şuan 1 ay geçti ve o kadar rahatladım ki komşumuzu her gördüğümde ona teşekkür ediyor, Allah’ıma şükür ediyordum.


-------- Sponsorlu --------

★ O kadar çok faydasını gördüm ki, sadece prostat hastalığıma değil, aynı zamanda mide ağrısına, strese, alerjik rahatsızlıklarıma iyi geldi. Şimdi kimi görsem, kimle konuşsam bu mucize kürü tavsiye ediyor, faydalarını aktarıyorum. Bu hikayemi herkes ile paylaşın diye sitenize gönderdim. Umarım şikayeti olanlara şifa olur.

SÜTLÜ POLEN KÜRÜ NASIL YAPILIR?

İhtiyacınız olan sadece 2 malzeme: Doğal arı poleni ve süt

1 bardak ılık süte 1 çay kaşığı arı poleni katarak kahvaltıdan 1 saat önce aç karnına için. Bunu her sabah uygulayın. En geç 1 ay sonra faydasını göreceksiniz. Tedaviniz tamamlanana kadar küre devam edebilirsiniz.

SEVDİKLERİNİZ İÇİN MUTLAKA PAYLAŞIN..‼️

6 YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir