Siz Uyurken Yağ Yakan Kaynatılmış Maydanoz Suyu

Kaynatılmış Maydanoz Suyu mucizesi

Siz uyurken vücut yağ yakacak. Uykuya geçmeden bir kaç saat önce yemek yemezseniz ve kaynatılmış maydanoz suyunu da zamanında içerseniz, normal zamanların kat kat fazlası oranında vücut yağlar erimeye başlayacaktır.

Maydanoz Suyu İçmek: Vücutta biriken ödeme atmak için mükemmel bir yöntemdir. Bunun haricinde böbrek taşı, idrar yolları enfeksiyonu ve sindirim sistemi hastalıklarına karşı etkilidir.


-------- Sponsorlu --------

Maydanoz suyunun yağ yakıcı özelliği, cilde olan faydası, gençleştirici görünüm kazandırması ve parlak bir cilt için kullanılmaktadır. Ayrıca maydanoz suyu karaciğerlerdeki yağlanmayı da etkili şekilde önler.

Maydanoz Suyu Nasıl Hazırlanır?

Maydanoz sapları ile birlikte yıkanır. Yıkanan maydanozlar ve sapları 2,5 bardak yaklaşık yarım litre suya konur, bu suda kısık ateşte 2-3 dakika kadar kaynatıldıktan sonra ocak kapatılı 10 dakika demlemeye bırakılır.Hazırlanan bu maydanoz suyu ılık olarak günün her saatinde arzuya göre tüketilir. Gece yatmadan 1 saat önce içerseniz zayıflama için daha etkili olacaktır.

SAĞLIK İÇİN PAYLAŞMAYI UNUTMA…

7 YORUM

  • ŞEBNEM

   Ben yıllardır maydonoz suyu ile kilomu dengede tutarım şiddetle tavsiye ediyorum üzerine limon suyuda eklerseniz hem tadı güzelleşir hemde etkisi daha fazla olur.

   • Serkan

    Şebnem hanım tam yapılış şeklini anlatırmısınz.maydanozun saplarını mı yoksa karışık mı yapacacağız.birde kaynadıktan sonramı maydanozları içine atıp demlemeye bırakacagız..

 1. ŞEBNEM

  Adamın biri lokantada çalışıyormuş maydonoslarla salata yapıyormuş, maydonos saplarini ziyan olmasın diye evindeki tavuklara götürmüş. Birkaç hafta sonra tavukların hepsinin zayiflayip küçücük kaldıklarını görmüş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir