Kadınlarda Çikolata Kisti için Soğan Kürü İbrahim Saraçoğlu

İbrahim Saraçoğlu Çikolata Kistine Karşı Soğan Kürü ve Civanperçemi önerdi…

Bilgi Doktoru – Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu soğan kürünün bayanlarda polikistik over, çikolata kisti, miyom, vaginal akıntı, menapoz şikayetleri, erken menapoz hastalıkları için harika bir bitkisel çare olduğunu söyledi. Yumurtalıklarda çıkan kistleri tamamiyle yok etmektedir.

İbrahim Saraçoğlu kadınlardaki akıntılara karşı uygulanması gereken soğan kürünün nasıl yapıldığını açıkladı.

Çikolata kistini gidermek için soğan kürü tarifi :

1 adet orta boy yemeklik soğanı (kırmızı, mor ya da kabuğu beyaz olan soğan kullanılamaz) kabuklarını soyduktan sonra 4’e bölün.
Önceden kaynattığınız 2 su bardağı klorsuz suya ekleyerek 5 dakika daha kaynatın ve içerisine başka bir şey eklemeden öğle ve akşam yemeklerinden önce birer bardak bu soğan suyundan için. Soğan kürünü 15 gün uyguladıktan sonra sonlandırın.


-------- Sponsorlu --------

Soğan kürünün regl dönemlerinde kullanılmasının her hangi bir zararı bulunmamaktadır. Fakat, etkisi bakımından en uygun zaman regl bitiminden en erken 7 gün sonra uygulanmasıdır.
İlk kür uygulanmasının ardından 2. adetin başlamasından 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü tekrarlamalısınız.

Hamile kalmak için soğan suyu kürünün ardından kuru incir kürü uygulamalıdır. (Her 2 kürü aynı anda beraber uygulamayınız.)

Not: Soğan suyu kürü 15 günden fazla uygulanmamalıdır.
Bu kürü uygulamaya başladığınızda ikinci – üçüncü günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını şaşkınlıkla göreceksiniz.

Belirtilen kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 santimden küçük miyomlar, adet düzensizliği ve polikistik over gibi şikayeti bulunan bayanlar için de mükemmel bir alternatiftir. Yumurtalıklardaki kisti tamamen gidermektedir.

1 YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir