İktidarsızlık için Bitkisel Kürler

Şifalı Bitkisel kür ve karışımlar tüketerek iktidarsızlık sorununa çare bulabilirsiniz…

Erkeklerin en büyük endişe ve korkularından bir tanesi olan cinsel yaşamda iktidarsızlığa keskin kokulu soğan, sarımsak ve nane ilaç gibi etki gösteriyor. Uzmanlar bu karışımı yatmadan önce tüketilmesinin cinsel gücü artıracağını açıkladı.

Genelikle psikolojik sebeplerle ortaya çıkan fakat bazı ilaçların yan etkisi ve rahatsızlıkların yol açtığı iktidarsızlık, çoğu çiftin ortak sorunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Uzmanlar çözümün doğal yaşamda olduğunu ifade ederek kürlerin yardımcı olabileceğini belirtiyor. İşte o kürlerden bazıları…

İktidarsızlık İçin Sarımsak, Soğan, Nane Kürü Yapılışı

1 litre suyun içine 4 diş ince kıyılmış sarımsak, 1 tatlı kaşığı soğan ve 1 yemek kaşığı nane ekleyin. Kaynattıktan sonra süzerek yatmadan 1 saat kadar önce 1 çay fincanı için.

Soğan Kökü Karışımı

1 litre suyun içerisine 100 gr soğan kökü ekleyerek kaynatın. Daha sonra süzerek akşamları yatmadan 1 saat önce bir bardak için.

Kekik Suyu

1 çay fincanı sıcak suyun içerisine 1 çay kaşığı kekik ekleyin. Demlenmesi için biraz bekledikten sonra süzerek akşamları yatmadan 1 saat önce içebilirsiniz.


-------- Sponsorlu --------

Karanfil, Badem ve Bal Kürü Nasıl Yapılır?

Bir havanın içerisine 1 avuç badem içi ve 1 tatlı kaşığı karanfil koyarak iyice dövün. Ardından 1 çay bardağı süzme bal ekleyin. Sabah akşam olmak üzere günde 2 defa 1 tatlı kaşığı yiyin.

İncir ve Bal Macunu

Bir miktar kuru incir ile süzme balı birlikte döverek macun haline getirin. Akşamları yatmadan önce 1 yemek kaşığı yiyin.

Hindistan Cevizi – Bal Macunu

Bir miktar rendelenmiş Hindistan cevizi ve süzme balı birlikte döverek macun elde edin ve akşamları yatmadan önce 1 yemek kaşığı yiyin.

Ceviz ve Toz Şeker

Aynı oranlarda toz haline getirilmiş ceviz ve toz şekeri günde 2 defa, sabah ve akşam olmak suretiyle birer çorba kaşığı yiyin.

Fındık, Tarçın ve Süzme Bal

Havanda dövülerek toz haline getirdiğiniz 1 çay bardağı fındık, 1 tatlı kaşığı tarçın ve 1 çay kaşığı süzme balı iyice karıştırıp günde 2 defa, sabah-akşam 1 çorba kaşığı yiyin.

Yumurta ve Tarçın

1 adet çiğ yumurta sarısına 1 çay kaşığı tarçın tozu dökerek için.

Adaçayı – Karanfil

1 litre suyun içerisine 1 yemek kaşığı adaçayı ve 1 tatlı kaşığı karanfil ekleyerek kaynatın. Ardından süzerek yatmadan 1 saat önce tüketin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir