Hayatınızı Değiştirecek bir Kahve Tarifi

Sizler de tereyağının zararlı olduğunu düşünenlerden misiniz? O halde buyurun yeşillik ile beslenen ineklerden elde edilen katkısız süt ile hazırlanmış organik tereyağının faydaları

Sizinle paylaşacağımız bu içecek tarifinin adı “kurşungeçirmez kahve”

Bahsettiğimiz bu kurşungeçirmez kahve tabii ki filtre kahve. Evlerimizde french press veya kahve makinesi kullanarak veyahut farklı demleme yöntemleriyle filtre kahve hazırlandığını biliyoruz. Burada yapmanızı istediğimiz şey, kahvenizi demledikten sonra içerisine iki yemek kaşığı tereyağı koymanız ve bir müddet bekledikten sonra bu karışımı blendera almanız.


-------- Sponsorlu --------

Blendera aldığınız karışıma ekstra bir tatlı kaşığı Hindistan cevizi yağı veya bir çay kaşığı kakao tozu eklemenizi ve ardından karıştırmanızı tavsiye ediyoruz. Elde ettiğiniz bu kremamsı, köpüklü karışımı sevdiklerinizle birlikte afiyetle tüketebilirsiniz.

Dikkat! Daha iyi odaklanacak, daha kolay kilo vereceksiniz

Ayrıca burada dikkat etmeniz gereken bir şey daha var! Bu tarif kahvenin içeriğindeki kafein ve tereyağının içeriğindeki yağ asitlerini birleştirmektedir. Böylelikle de vücudunuz daha bu tarifi daha yavaş sindirecek ve vereceği enerji size tüm gün yetecek; daha az yemek yeme ihtiyacı hissedeceksiniz ve metabolizma hızınız artacak. Böylece daha hızlı kilo vereceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir