Hastane Randevu Alma Sistemi Akdeniz Universitesi Tip Fakultesi Hastanesi

MHRS hastane randevu sistemi ile randevu işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz. Sistemin hasta vatandaşlara sağladıkları ise bu kadarla sınırlı değil!

İnternet kullanım oranının artması ile birlikte artık pek çok alanda internet uygulamaları da artış göstermektedir. İşte bu internet uygulamalarından bir tanesi de MHRS Hastane randevu sistemidir.

MHRS Hastane randevu sistemi

Gayet basit bir uygulama olan MHRS hastane randevu sistemini kullanmak için öncelikle (https://www.hastanerandevu.gov.tr/Randevu/) yeni üye ol butonuna tıklayarak sisteme kaydınızı yaptırınız.


-------- Sponsorlu --------

Sonraki aşamada ise, T.C. kimlik numaranızı, isim-soyisim, cinsiyet, doğum yerini – tarihini, baba adınızı, anne adınızı, cep telefonunuzu, sabit telefonunuzu ve e-mail adresinizi sisteme giriniz. Ardından, onay işlemleri için e-mail adresinizi, parolanızı ve onay için yine parolanızı girerek ve ‘kaydet’ butonuna tıklayınız.

MHRS Hastane Randevu Alma Akdeniz Tip Fakultesi

MHRS hastane randevu almak için yukarıda verdiğimiz link adresine göz atabilirsiniz. Açılan sayfada ilgili hastanenizi de belirterek online hastane randevu alma sistemi olan MHRS uygulamasının sağ kısmında bulunan ‘Randevu Al’ butonuna tıklayın. Gelecek olan sayfada istediğiniz şehirden, istediğiniz hastaneden ve istediğiniz doktordan randevu alma imkanınız vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir