Vücut Kontur Uygulaması

Fit Görünmek için sizi aşırı kilolarınızdan kurtaran ve bedeninizi şekillendiren Vücut Kontur Uygulamasını Deneyebilirsiniz

Vücut kontur uygulamalarıyla artık kadın ve erkekler arzu ettikleri vücut ölçülerine sahip olarak daha fit ve hoş görünebiliyor.

Güzelliği gölgeleyen en büyük kusurlardan biri olan aşırı kilolardan bir takım tekniklerle kurtulma arayışına giriliyor. Hangi kilo verme tekniğinin daha etkili olduğu da henüz bilinmiyor. Bu sebeple kadınlar hoş ve fit görünmek uğruna sorunlu süreçler yaşatan cerrahi işlemlere müracaat edebiliyor.

Vücudu biçimlendiren, bölgesel fazlalıklardan kurtaran vücut kontur uygulamaları çoğu tekniği denemiş yalnız aşırı kilolarından kurtulamamış kişilerin imdadına yetişiyor.


-------- Sponsorlu --------

Bölgesel fazlalıklardan kurtulmanın en iyi yolunun kontur düzeltme uygulamaları olduğunu aktaran Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alpaslan Topçu, “Vücut kontur işlemlerinde yeni bir vücut hattı çizip dışarıda kalan aşırı yağlar yok ediliyor.”

Böylelikle yaz mevsimi yüzünü göstermeden bedeniniz tekrar biçimlenmiş oluyor. Vücut kontur operasyonlarıyla bedeniniz çizilerek biçimleniyor. İstenilen kalıcı ve en uygun kiloya kavuşmak ise mümkün oluyor.

Tek Seansta İncelmek

Vücut kontur işlemlerinin tek seansta yapılan bir uygulama olduğunu, vücuda verilen biçimin ise kalıcı hale geldiğini söyleyen Op. Dr. Alpaslan Topçu, “Bir ayın sonunda vücut hatlarınız % 70 oranında oturuyor. İkinci ayda ise % 80 oturmuş oluyor. İdeal vücut Şeklinin oturması ise altı ayı bulabiliyor. Tek seansta uygulanan işlemlerde vücuda verilen biçimin zaman içinde oturarak kalıcı hale gelmesi ile daha fit, sıkı, ve orantılı hatlarınızın olmasını sağlıyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir