Göbek Eritmek İçin Çay Tarifi

Hazırlanan bu çay göbek eritmek için çok etkili bir yöntem…

Özellikleri gaz söktürmek, yağ yakmak, bağırsak çalıştırmak olan doğal bitkilerden göbek eritme çayı tarifi yaptık. Kolay hazırlanabilen ve oldukça ekonomik olan bu çay sayesinde siz de göbeğinizi eritebilir, kilolarınıza elveda diyebilirsiniz. Peki bu zayıflama çayını hangi malzemelerle yapıyoruz bir bakalım…

Malzemeler;
– Bir  litre sıcak su
– Bir tatlı kaşığı yeşil çay
– Bir tatlı kaşığı melisa

– Bir tatlı kaşığı rezene
– Bir çay kaşığı anason
– Bir tatlı kaşığı karanfil
– Bir adet limon

Hazırlanışı;
Göbek eritmek için çayı geceden hazırlamamız gerekiyor. Böylece bitki özlerinin suya iyice geçmesi sağlanıyor. Suyu bir kapta kaynatın ve kaynamış suyu biraz beklettikten sonra sürahiye alın. Daha sonra içerisine dilimlenmiş limonları ve geriye kalan diğer bitkileri ekleyin. Sürahinin ağzını kapatın ve bir gece bekletin.

Kullanımı;
Bir gece beklettiğiniz çayı süzerek temiz bir şişeye aktarın. Eğer dışarıya çıkmanız gerekiyorsa bir şişeyle yanınızda götürebilirsiniz.

Çayı istediğiniz gibi soğuk ya da ısıtarak gün içerisinde sürekli için ve bitirin. Yemekten önce veya sonra içmeniz fark etmez.


-------- Sponsorlu --------

Emziren annelerin bu çayı içmesinde bir sakınca yoktur ancak yine de doktorunuza danışmanızı öneririz, sorumluluk size aittir.

Kalıcı ve hızlı zayıflamak için hazırladığımız bu çaya ek olarak yağ yakıcı besinler tüketmenizi öneriyoruz.

Anason çayının faydaları
Bağırsak ve mide de oluşan gazları giderir, hazmınızı kolaylaştırır. Adet döneminizin düzenini sağlar. Anne sütünü fazlalaştırır. Sakinleştirici etkisi vardır ayrıca uykusuzluğu önler. Migren ağrılarınızın hafiflemesine yardımcı olur ve kan dolaşımın düzenli olmasını sağlar.

Melisa çayının faydaları
Sakinleştirici, terletici ve gaz söktürücü etkiye sahiptir. Sıkıntı ve huzursuzluğunuzu giderir. Baş dönmesi şikayetini azaltır. Hazımsızlık ve migrene de oldukça faydalıdır.

Rezene çayının faydaları
Mide ve bağırsak hareketlerini fazlalaştırır. İltihap giderici etkisi vardır. Anne sütünü artırır ve gaz söktürücüdür.

Yeşil çay faydaları nelerdir?
Bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Sakinleştirici etkisi vardır. Yeşil çay kilo vermeyi hızlandırır ve karın bölgesinde oluşan yağlanmayı azaltır. Metabolizmanın daha hızlı çalışmasına yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir