Ebru Şallı Diyeti ile Zayıflama Tüyoları

Ebru Şallının zayıflama diyeti mucizeleri çok fazla gündeme gelen bir konudur. Peki Ebru Şallı bu kadar sağlıklı ve zayıf olmak için nasıl bir yol izliyor. Siz değerli Bilgi Doktoru okurları için Ebru Şallı’nın zayıflatan karışımını bu yazımızda paylaştık.

Aşırı kilo probleminin yanında selülit problemi de yaşayan okuyucularımız için bu karışım oldukça etkilidir. Verilen formülü uygulamaya başladıktan sonra 5 gün içinde etiklerini gözlemleyebiliyorsunuz.

Ebu Şallı Mucizevi Karışım Diyet Malzemeleri:

1 avuç brоkоlі
3 adet orta boу kabak
1 аvuç maуdanoz
2 adеt orta boy enginar
1 adet ortа boу ѕoğan


-------- Sponsorlu --------

Mucizevi Karışımın Hazırlanışı ve Uygulanışı:

Karışımı hazırlamak için ilk olarak bütün malzemeleri az miktar suyun içerisinde haşlayınız. Sonrasında haşlanmış bu karışımı güzelce blenderdan geçiriniz. Blenderdan geçen bu karışımın içersine yarım limonun suyunu ilave edip tekrar blendersan geçiriniz. Bu işlemlerden sonra karışımınız hazır. Dilerseniz soğuk dilerseniz sıcak tüketebilirsiniz.Bu karışımı sabahları taze olarak hazırlayıp 1 bardak tüketebilirsiniz.

 

Ebru Şallı’ya ait olan Zayıflama Tüyoları ile ilgili bilgi ve tecrübelerinizi siz de değerli Bilgi Doktoru okurlarıyla paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu konu ile alakalı sorularınız varsa cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Sağlıklı günler geçirmeniz dileğiyle…

 

3 YORUM

  1. Pingback: Karın Germe Estetiği | Bilgi Doktoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir