Cep Telefonuna Android & iPhone Panik Butonu Uygulaması

Bayanlar için Geliştirilen Panik Butonu Uygulaması

Panik Butonu Ücretsiz mobil uygulama ‘Pronet Panik Butonu’ ile bütün iPhone ve Android cep telefonu sahiplerine hayat kurtaran bir uygulamayı tanıtıyoruz.

Kadınlar İçin Cepte Güvenlik Uygulamaları

Bu mobil uygulama yardımıyla herhangi bir acil durum olduğunda lokasyon bilgilerinizi tek bir tuşa basarak belirlediğiniz yakınlarınıza (daha önceden programa girdiğiniz 3 adet cep telefonu numarasına) bildirebilirsiniz. Ayrıca uygulamayı kullanabilmek üyelik veya abonelik de gerekmiyor. Tek yapmanız gereken sizleri yönlendirdiğimiz sitelerden (Google Play ve itunes) bu uygulamayı cep telefonlarınıza indirmeniz…pronet-panik-butonu-android-ios-iphone-kullanimi

Pronet Android Panik Butonu İndir

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pronet.panikbutton&hl=tr  |   (Google Play’de Pronet terimini aratarak da kolayca indirebilirsiniz)


-------- Sponsorlu --------

Pronet iPhone ios Panik Butonu İndir

https://itunes.apple.com/tr/app/panik-butonu/id474322948?mt=8  

Nasıl Kullanılır, İşe Yarıyor mu? Ücretli mi? Kullananlar?

Kolay kullanım özellikleri ile her kesime hitap eden uygulama iPhone ve Android cep telefonu sahibi olan herkes Apple App Store ve Google Play’den para ödemeden ücretsiz olarak indirebiliyor.

Şimdiye kadar 50 binin üstünde kullanıcının indirdiği uygulama iPhone ve Android sürümlerini aşağıdaki düğmeler vasıtasıyla yükleyebilirsiniz.

Özgecan Aslan ‘ımızı Kaybettikten Sonra ….

Türkiye’de büyük yankı uyandıran, üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın acımasızca öldürülmesi ve son günlerde ülkemizde meydana gelen kadına karşı şiddet ve ölümlerin sonucunda dikkatler kadınların alması gereken önlemlere, tedbirlere çevrildi.

Panik Butonu Uygulaması Haricinde Ne Gibi Önlemler Alınabilir

Sizlere tanıttığımız bu uygulama harcinde cep telefonunuzun hızlı arama menüsünü bu tarz olumsuzluklar için daha önceden düzenleyin. ‘1’ tuşuna 112 acil ya da 155 polis imdat numarasını atayarak bu numaralara en hızlı şekilde ulaşmanız mümkün. Ayrıca telefonunuza bakmadan, elinizle 1 ve arama tuşuna basabildiğinizden emin olmak adına, arada sırada buna yönelik alıştırma yapabilirsiniz.

Başınıza her hangi bir olumsuzluk geldiğinde, saldırgan farketmeden bu işlemi yaparsanız, hattın diğer ucundaki güvenlik görevlisine hayatınızı kurtaracak bilgiler sağlayabilirsiniz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir