Büyük Göğüslü Kadın Olmak İyi Mi?

Büyük Göğsü Olan Kadınlar Ne Yapmalı?

Toplumda bakışların sürekli kendilerinde olduğunu düşünüyorlar. Bu yüzden kambur durmaya başlayan ve zamanla kamburlaşan kişi, dışarıdan bakıldığında da kendine karşı güvensiz bir görüntü sergiliyor. Büyük göğüslü olan kişilerde, göğüslerini sürekli gizlemeye çalışmak gibi bir davranış bozukluğu gözleniyor.

Göğüslerin büyüklüğü kıyafet seçimlerinde belli kısıtlamalar getiriyor. İstediği kıyafeti dilediğince giyemeyen kadın mutsuz oluyor.

Göğüste oluşan sarkmalar kadınlarda estetik kaygısı yaratıyor. Bunlar gibi birçok unsur sayabiliriz ama kısacası büyük göğüsler kadınların yaşam kalitesini düşürüyor.


-------- Sponsorlu --------

 

Kadınlarda Büyük Göğüs Tercih Ediliyor Mu?

Son zamanlarda göğüs küçültme ameliyatlarına olan ilginin artış nedeni; bu operasyonun keyfi bir ameliyattan daha çok zaruri bir ameliyat olduğunun anlaşılması. Göğüslerin büyük ve sarkık olması, sadece kadının estetik görüntüsünü bozmuyor, bunun yanında boyun, sırt ağrısına ve kollarda uyuşmaya neden oluyor.
Büyük göğüs, boyun ve sırt ağrısından tutun da kişinin istediği kıyafeti giyememesi, göğüslerini saklamaya çalışması gibi birçok sağlık ve psikolojik problemleri beraberinde getiriyor. Kısacası büyük göğüsler kadınların yaşam kalitesini düşürüyor. Göğüs ölçülerinin ideal sınırlar dışında olması kadınlarda önemli bir estetik kusur olarak görülüyor.
Büyük göğüslerin vücudu öne doğru çekmesine bağlı olarak kamburlaşma başlıyor, memenin alt kıvrımının terlemesiyle pişikler ortaya çıkıyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir