Hastalıkların Tedavisinde Bioenerji Kullanılması

Hastalıkların Bioenerji uygulaması ile tedavi edilmesi ile ilgili bilmeniz gerekenleri Bilgi Doktoru sitenizde sizler için paylaştık.

Psikolojik ve fizyolojik problemlerin gün geçtikçe çoğaldığını belirten Bioenerji Uzmanı Çağlar Seziş, bu sorunlara çare olabilen bioenerjinin panik atak, dikkat eksikliği, epilepsi, mide problemleri, hatta otizmde olumlu neticeler verdiğini ifade etti.

Günümüz tıbbın bir takım hastalıklarda yetersiz kalabildiğini açıklayan Uzman Çağlar Seziş, bioenerjinin bu hastalıklara yüz güldüren neticeler verdiğini ifade etti.

Bioenerji Uygulaması ile Hastalık Tedavisi

Yurt içerisinden ve yurt dışından çoğu insanın bioenerjyle tedavi olmak için başvurularda bulunduğunu belirten Seziş, “Yapılan bioenerjinin her sorunda ayrı biçimde kullanımı iyileşme zamanına büyük katkı sağlamaktadır. Bioenerji uygulaması yalnızca enerji verme amaçlı değildir. Bireyin kendi manyetik alanını iyileştiriyor ve frekansı tazeleniyor” şeklinde konuştu.


-------- Sponsorlu --------

Hangi hastalık olursa olsun bioenerji ile uygulanan tedavinin kişi üstünde psikolojik tedavi sağladığını vurgulayan Uzm. Seziş, “Ufak bir mide ağrısı bile işin özünde beyine giden kan akışını bozabilmektedir.

Manyetik alanı ile enerjisi bozulmuş besinlerin bedenimizdeki etkisi sebebiyle farklı rahatsızlıkların baş gösterdiğini gözlemliyoruz. Enerjisi bozuk besinlerin yaptığı tahribat, bedenimize hem psikolojik hem de fizyolojik bakımdan olumsuz şekilde etki göstermektedir” diyerek sözlerine son verdi.

Bioenerji uygulanarak hastalık tedavisi ile ilgili görüş ve önerilerinizi siz de değerli Bilgi Doktoru okurlarıyla paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu konu ile alakalı sorularınız varsa cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Sağlıklı günler geçirmeniz dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir