Bebek Gibi Uyutan Formül

Eğer uyku probleminiz varsa, paylaşacağımız içerik sayesinde tüm problemlerinizi çözecek! Bebekler gibi uyuyacaksınız!

Burada dikkat etmeniz gereken şey, sizlerle paylaşacağım yöntemi düzenli ve de önerdiğimiz miktarda uygulamanız. Böylece uykunuz düzene girecek, bölünmeyecek ve sabahları daha enerjik hissedeceksiniz!

İhtiyacınız olan esmer şeker ve sofra tuzu. İyi bir fikir gibi gelmediğinin farkındayız fakat önyargılarınızı bırakın. Esmer şeker ve sofra tuzu, dil altından emilecek ve size çok rahatsızlık hissi vermeyecektir.


-------- Sponsorlu --------

Şekerin içerdiği glikoz sayesinde uyku süresince ihtiyaç duyulan enerjiyi hücrelerinize sağlar. Tuz da bu enerjinin korunumu için çok önemlidir. Stres seviyeniz yüksekse ve vücudunuz bununla baş edemiyorsa bu tarifi es geçmeyin!

2 tatlı kaşığı esmer şeker ile 1 çay kaşığı sofra tuzunu iyice karıştırın. Uyumadan hemen önce dilinizin altına yarım çay kaşığına denk gelecek kadar koyun ve uyuyun. Gün geçtikçe değişimi fark edeceksiniz ve teşekkür edeceksiniz. Dilerseniz ilk karışımı hazırlarken 1/5 oranını bozmadan miktarı arttırabilirsiniz. Fakat dilinizin altına her zaman yarım çay kaşığı kadar koymalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir