Bebeği Evdeki Yangından Kurtaran Kahraman Köpek

Çoğumuz yeni doğan bir bebeğin büyüdüğü ortamda evcil bir hayvan olmasının bebeğin sağlığı için olumsuz olacağını düşünüyoruz.

Fakat içeriğimizin başkahramanı çoğu zaman saldırganlığıyla da bilinen pit bull cinsi bir köpek ve kahramanımız bir bebeğin hayatını kurtarıyor!

Kahramanımız Sasha isimli bir pit bull! Normalde havlamayan Sasha’nın gece vakti havlamaya başlayıp arka kapıyı tırmalaması ailenin alarma geçmesine sebep oldu.


-------- Sponsorlu --------

Sasha ve yeni doğan bebeğimiz yedi aylıktı ve birlikte büyümüşlerdi. Bu iki arkadaş birlikte uyumuş, oynamış ve güçlü bir arkadaşlık bağı kurmuşlardı. Sasha komşu evde çıkan yangını herkesten önce fark edip; ailenin yangından haberdar olmasını sağladı ve oyun arkadaşını kurtarmak için alarma geçti. Bebeğin odasına hızlıca ulaşıp; bezinden tuttuğu gibi arkadaşını güvenli bir yere götürdü. Bu olayın ardından Sasha kahraman ilan edildi. Aile, eğer Sasha olmasaydı yangını fark edemeyeceklerini ve kötü sonuçlarla karşılaşacaklarını söylüyor.

Bilmemiz gereken pit bull cinsi köpeklerin doğuştan saldırgan olmadığı. Burada önemli olan sizin o canlıyı nasıl yetiştirdiğiniz. Eğer bir canlıyı sevgiyle büyütür ve ona kötü davranmazsanız onlarda size ve çevresine karşı daha sevgi dolu olacaktır. Bu olayın dövüşlere hazırlanan ve önyargılı yaklaştığımız pit bull köpekleri için bir fark yaratacağını umuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir