25 Yıldır Evli Olan Down Sendromlu Çiftimizin İbretlik Hikayesi

Aşkın karşılaştığımız her zorluğun üstesinden gelebileceğine çoğumuz inanıyoruz. Çoğumuz ise aşkın varlığına inanmaz ve özellikle de aşk ile karşılaşmamış olanlar. Çoğu zaman bu düşünceye direkt karşı çıkmaktansa birkaç saniye düşünür.

Aşkın basit bir duygu olmadığını hatta daha fazlası olduğu, içimizdeki yaşama hevesini körüklediği doğrudur. Aşkın sizdeki karşılığının karşınıza farklı formlarda çıkması mümkün örneğin sevdiklerinize vakit ayırmak, hobilerinizle meşgul olmak.

İçeriğimizin konusunun baş karakterleri 58 ve 54 yaşlarında iki down sendromlu birey. Bu çift down sendromlu ve en uzun evlilik ömrüne sahip.


-------- Sponsorlu --------

Çiftimiz bundan 25 sene önce evleniyor ve bu süre içerisinde birbirlerine karşı hissettiklerinin tükenmediğini hatta bunun aksine hayatlarından ayrı ayrı keyif alamayacaklarını söylüyorlar.

Geçirdikleri tüm sevgililer günü için çiftimiz birbirine kart hazırlıyor ve geçirdikleri her günün tadını çıkarıyor. Çiftimiz bize dünyanın aslında yaşanılabilir bir yer olduğunu hatırlatıyor! Zaman geçtikçe, yaş aldıkça hayatlarının zorlaşacağını düşünseler bile tüm bunların üstesinden beraber gelebileceklerine dair inançları tam.

Günümüzde bu denli sevgi dolu ve samimi bir çift görmek bizleri mutlu etti! Eğer sizler de bu çiftimizin mutluluğuna gıpta ediyorsanız, sevmek ve sevilmek için vakit kaybetmeyin deriz!

İçeriği paylaşarak daha fazla insanın aşkın varlığını unutmamasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir