Zehirli Tişört Markaları Harley Davidson Markası

Antalya ilinde bir elbise mağazasında tespit edilen ZEHİRLİ TİŞÖRTLER ile ilgili bilgileri ve zehirli tişört markası hangisidir sorusunun cevaplarını Bilgi Doktoru sitenizde sizler için paylaştık.

Çin malı arrow marka Zehirli ayakkabıların şokunu Türkiyede henüz atlatamamışken, bu kez de zehirli tişört skandalı ortaya çıktı!

Harley Davidson Zehirli Tişört Modelleri

Antalya ilimizde motosiklet tutkunları için ‘Harley Davidson’ baskılı tişört üreten bir şirketin mallarında kanserojen ‘aromatik amin’ maddesi tespit edildi..

Çin malı bu tişörtlerin Belçika’daki ambardan 22 Ekim 2014 günü satın alındığı ve Halkalı Gümrük Müdürlüğü üzerinden şirketin Antalya bulunan mağazasına gönderildiği tespit edildi. Fakat Gümrük Müdürlüğü’nde elde edilen numunelerde yapılan ‘azo boyar’ testi ‘olumsuz’ çıktı ve kanserojen madde tespit edildi. Bu durum derhal Sağlık Bakanlığı’na iletildi.

Hangi Marka Zehirli Tişörtler

İthalatçı şirket, durumu teyit etti ve dopruladı, yalnız ‘aromatik amin’ maddesi belirlenen tişörtlerin piyasaya sürülmediğini öne sürdü. Kanserojen maddenin yalnızca 10 tane tişörtte tespit edildiğini belirten firma görevlileri, “Tişört, ceket, gömlek tarzı 218 parça ürün ithal edildi. Testlerde yalnızca 10 adet tişörtte bu maddeye rastlandı.


-------- Sponsorlu --------

Göz Atın > Arrow Zehirli Ayakkabıları Anlama Yöntemleri

 

Zehirli Tişört Hangi Şehirlerde bulundu

Tişörtlerin 2 tanesi zaten gümrükte imha edildi, 8 adet de gümrük gözetiminde tutulmaktadır. Kanserojen maddeli ürünlerin satılması ya da geriye toplatılması gibi bir hal söz konusu olamaz. Şirketimizi zor durumda bırakmak için sanki bütün ürünler böyleymiş gibi gösterilmeye uğraşılıyor” dedi.

Göz Atın > Zehirli Ayakkabılar Hakkında Bilgi

Harley Davidson Antalya & HOG Antalya Chapter Kemer Sürüşü

Piyasadaki Zehirli Tişörtler ile ilgili bilgi ve görüşlerinizi siz de değerli Bilgi Doktoru okurlarıyla paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu konu ile alakalı sorularınız varsa cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Sağlıklı günler geçirmeniz dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir