Tüm Damarlarınız 4 Saatte Temizleyebilen Karışım

Damarlarınızı 4 saat içinde ve yalnızca 3 yemek kaşığı besin tüketerek temizlemek ister misiniz?

Ceviz ve ceviz yağı kalp sağlığı açısından oldukça yararlıdır. Kalp krizi tehlikesini azaltan ve kan damarlarının sağlığını, iyi kan akışına destekçi ceviz yağı adeta mucize… Günlük tüketmeniz gereken ceviz miktarı ve ceviz yağı ölçüsünü de araştırmalar sonucunda belirtilmiş.

Yapılan araştırma sonucunda insanların bir avuç ceviz yedikten 4 saat sonra, kolesterol seviyelerinde iyi kan akışına destekçi ve kan damarlarının esnekliğinde olumlu bir ilerleme gözlemledi. Bir avuç ceviz tüketmenin kalp krizini de önlediği gözlemlenmiştir.

CEVİZİN VE CEVİZ YAĞININ KALBE FAYDALARI

Sürekli ceviz yemek veya ceviz yağı içmek, riski azaltıyor ve sizi kalp krizine karşı koruyor.

Ceviz ve ceviz yağı kalbe olumlu etkilerini gözlemleyen araştırma sonucunda; sürekli tüketimi kardiyovasküler hastalıklardan koruyor.


-------- Sponsorlu --------

Pennsylvania’da Penn State University’nin beslenme profesörü Dr. Penny Kris Eterton, “Yalnızca bir avuç ceviz ya da ceviz yağını haftada 4 gün kullanarak kalp krizi tehlikesini anlamlı bir biçimde azaltabilirsiniz” diyor.

KAN DAMARLARINIZIN KONDİSYONUNU GELİŞTİRİYOR

3 yemek kaşığı ( yaklaşık 51 g) ceviz yağını içtiğiniz takdirde kan damarlarınız kondisyonunu 4 saat içinde geliştirmiş olursunuz. Böylece damarlarını temizlenmiş olur.

Ceviz yağı, özellikle endotelyal hücrelerin sağlamlığı yani kan damarlarının hizalanması ve damarların elastikliği açısından oldukça önemli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir