Vücudunuzu Toksinlerden Arındırmak için Kişniş Kullanın Yeter

Yediğimiz veya içtiğimiz tüm gıdaların hemen hemen hepsinde koruyucu ve tatlandırıcı malzemeler bulunmakta. Tüm bu tüketim gıdaları işlendikten sonra bizlere sunuluyor. İçeriklerindeki tatlandırıcı ve koruyucu maddeler ne yazık ki vücudumuzda birikiyor ve bir süre sonra sağlığımızı kötü yönde etkiliyor. Kişniş bitkisi ise vücudunuzu istenmeyen tüm zararlı içeceklere karşı temizleyebilen doğal bir bitkidir.

Vücudunuzda ağır metallerin birikmesi demek; eklem bölgelerinizde ve bağışıklık sisteminizde oldukça mühim ve geri döndürülemez sağlık sorunlarının başlaması demek.

Sizlerle paylaşacağımız bu tarifler sayesinde kalın bağırsak, böbrek, karaciğer, akciğer ve deriniz tüm bu ağır metallerden ve kirleticilerden temizlenecek. Böylece daha sağlıklı bir yaşama adım atacaksınız!


-------- Sponsorlu --------

Kişnişin içeriğindeki antioksidan, lifler ve vitaminler kötü kolestrolünüzün düşmesini ve kalp damar sağlığınızın iyileşmesini sağlar. Bunlara ek olarak, sindirim sisteminizin çalışmasında etkili ve yardımcı olan birçok enzimin üretimi arttırarak daha düzenli bir sindirim yaşamanıza olanak verir.

İçeriğindeki B vitaminleri ve yararlı yağlar ile stres seviyenizi dengeler. Gün içerisinde zaman zaman dibe çekildiğinizi hissediyorsanız, kişniş ve salatalığı içtiğiniz suya ekleyerek tüketmeniz yararınıza olacaktır.

1 bardak İngiliz tuzu, 10 damla kişniş yağı ve yarım bardak elma sirkesini banyo suyunuza ekleyerek hem rahatlatıcı bir banyo fırsatını hem de deliksiz ve mükemmel bir uyku fırsatını kaçırmamış olursunuz.

Vücudunuzdaki toksinlerden arınabilmek için bir ayak banyosu tarifini paylaşalım. Banyo suyunuz için kullandığınız malzemelerin aynıları fakat ölçülerinde değişiklik yaparak hazırlayabileceksiniz.

Bir çay bardağı İngiliz tuzu

1 yemek kaşığı elma sirkesi

6-7 damla kişniş yağı

Tüm bu malzemeleri sıcaklığını dilediğiniz gibi ayarladığınız bir sıcak su içerisinde karıştırın ve 20 dakika boyunca ayaklarınıza suyun içerisinde masaj yapın. Böylelikle vücudunuzdaki tüm toksinler akıp gidecek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir