Tibet İlacı Nedir, Nasıl Yapılır?

2000 Yıllık Tibet İlacı Reçetesi, Kan Damarlarındaki Kireçli Tortulara ve Kolesterole Karşı!

Tibet ilacı; Tibet manastırında kil tabletlerinin üzerine yazılı olarak bulunan mucizevi bir şifa tarifidir. İki  bin yıl önce tabletlere yazıldığı tahmin edilen bu reçetenin özellikle kan damarlarında ki kireçlenme ve kolesterol rahatsızlıklarına karşı bir şifa kaynağı olduğu düşünülmektedir. Aynı zamanda tibet ilacı nın sağlıklı ve uzun bir ömür için kullanımı da mevcuttur.

Tibet ilacı Özellikleri

➤ Kan damarlarını başarılı bir şekilde temizler.
➤ Kan damarlarının esnekliğini artırır. Bu sayede sağlıklı kan akışı gerçekleşir.

➤ Kalp krizi ve göğüs ağrılarına karşı kullanılır.
➤ Gözde ki görme oranını artırır ve vücudu dinç tutarak zindelik sağlar.

Tibet İlacı Nasıl Yapılır?

Tibet ilacı reçetesi aslında herkesin kolaylıkla ulaşabileceği malzemeler ile yapılmaktadır. Malzemeleri tarife uygun birleştirdiğinizde bu şifadan siz de faydalanabilirsiniz.

Malzemeler: 300 gram sarımsak, 1 kg limonun kabuğu, 1,5 litre su, Kapaklı cam kavanoz

Tibet İlacı Hazırlanışı: 1 kilogram limonun kabuğu ince ince öğütülür. Bunun için rende kullanabilirsiniz. 300 gram sarımsakta aynı şekilde öğütülür ve limon kabukları ile karıştırılır.


-------- Sponsorlu --------

Bu arada 1,5 litre su tencereye konulur ve kaynatılır. Kaynadıktan sonra ocağın altı kısılır ve içerisine sarımsak ve limon karışımı eklenir. Tencerenin ağzı kapatılır ve yaklaşık 15 dakika karışım kısık ateşte kaynatılır. 15 dakika sonra karışımı ocaktan alın ve soğumaya bırakın. Soğuduktan sonra cam kavanoza konulur ve ağzı kapatılır.

Kullanımı: Hazırladığınız bu karışımdan her sabah aç karnına çeyrek su bardağı içmeniz gerekmektedir. 25 gün boyunca her sabah için ardından 10 gün mola verin. Moladan sonra 25 gün daha her sabah tüketin. 25+10+25 olmak üzere 60 gün sonunda tibet ilacı kullanmayı bırakın.

Tibet ilacı her ne kadar doğal bir şifa kaynağı olsa da yılda 2 defadan fazla uygulanmamalıdır. Ayrıca her uygulamadan sonra 6 ay süre geçmesi gerekmektedir. 25 günlük periyotların arasında 10 gün mola vermeyi ve periyotların bitiminde 6 ay ara vermeyi ihmal etmemelisiniz. Ayrıca iyileştikten sonra sağlığınızda herhangi bir bozulma yok ise bu doğal şifayı kullanmamalısınız.

Tibet’ten yüzyıllar önce gelen bu reçete her ne kadar tamamen doğal bir reçete de olsa eğer önemli bir hastalığınız var ise tibet reçetesini uygulamadan önce doktorunuza danışmalısınız. Doğal bir ilaç olsa bile bilmediğiniz bir hastalığınızı tetikleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir