Süt ve Sarımsak Kürü Vücudunuzu Tüm Hastalıklardan Koruyor

Süt ve sarımsak, astım, verem, zatürre, uykusuzluk, kalp Sorunları, öksürük, iltihaplı eklem ağırısı ve daha fazlası için muhteşem bir tedavi yöntemidir. Çoğu meyve, sebzeler veya baharatlar sağlığa kavuşmak için ilaç olarak kullanılır ve başka ilaçlara ihtiyaç duyulmaz. Sizin için bir tarifi var ve buna sarımsak sütü deniyor. Doğal ve sıcak bir ilaçtır.

Sarımsaklı Süt Kürünün TÜM FAYDALARI

ASTIM

Her gün 3-4 diş sarımsak yemek astımı geçirmeye fayda sağlar.

ZATURE

Bu sütü günde 3 defa al sorunu tedavi etmeye yardımcı olur.

KALP DAMAR SORUNLARI

Bu içecek kötü LDL kolesterolü azaltır ve pıhtı oluşumunu durdurur, bu nedenle kalp sağlığı çok daha iyi olur. Eğer bunu az yağlı ya da yağsız sütle yaparsanız, daha da etkili olacaktır.

SARILIK

Sarımsak da bunu iyileştirmek ve toksin çıkarmak için harika. Sarımsak iyi enzimleri aktive eder ve karaciğeri iyi çalışır. Karaciğerimizin vücuda detoks yapması için sülfür ihtiyacı vardır ve sarımsak bumı içerir. Bu karaciğer için çok önemlidir ve yağlı karaciğer hastalığı için daha da iyi. Allicin, selenyum da içerir ve daha fazla safra oluşturarak karaciğerin yağları azaltılır. Allicin zararlı saldırılara karşı sarımsağın savunma mekanizmasıdır diyebiliriz. Bu karışımı 5 gün boyunca içerseniz, sarılık kaybolur.


-------- Sponsorlu --------

EKLEM AĞRILARI

Bu karışımı her gün karıştırın ve böyle ağrıları veya iltihapları azaltın

UYKUSUZLUK

Bu tür karışımlar sizi rahatlatır ve daha fazla rahatlamanıza yardımcı olur.

ÖKSÜRÜK

Buna zerdeçal ekleyin ve mükemmel öksürük tedavisi olur. Öksürüğe karşı sarımsak, süt ve zerdeçal yapın. Sarımsak bakterileri öldürür ve hatta bal eklerseniz kronik öksürük sorunlarını sonsuza dek yatıştırır.

AKCİĞER TÜBERKÜLOZU

Bu karışım da bu problem için harika. Bu durumda sarımsaktaki kükürtün büyük bir yardımı olur. 1 gr sarımsak, 240 ml süt ve su 1 litre kullanın. Onların hepsini karışık kaynatın ve sonunda başlangıç ​​miktarının ¼’üne sahip olacaksınız. Günde 3 kez tüketin.

İHTİYACINIZ OLANLAR

500 ml süt

10 diş sarımsak kıyılmış

2-3 çorba kaşığı bal

250 ml su

YÖNTEM

Bir tencereye su ve süt koyun ve sarımsak ekleyin. Tencereyi ocağa alın. Isı orta olmalı, daha fazla olmamalı ve durmadan karıştırılmalıdır. Biraz bekletip ılık olan karışıma bal ekleyin. Ve karışım ılık içinmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir