Sigarayı Bırakmak İçin Doğal Esans Yağları

Sigarayı Bıraktıran Esans Yağ Karışımı

Sigaranın zararlarını bilmeyen yoktur. Sağlık açısından verdiği zararları saymaya kalksak sabah kadar sayabiliriz. Yalnızca sağlığa zararları değil maddi olarak da oldukça bütçeye zarar veren bir bağımlılıktır. Eğer siz veya çevreniz de kullanan yakınlarınızdan birilerinin artık sigarayı bırakmasını istiyorsanız tamamen doğal olan bu yöntemi mutlaka uygulayın.

Sigarayı bırakmak için bantlar, ilaçlar bir çok yöntem denemiş ve sonuç alamamış olabilirsiniz. Bu yöntem ile tamamen doğal ürünlerle sigarayı bırakmanız mümkün..

Malzemeler:

* 2 yemek kaşığı papatya çayı

* 1/2 limonun suyu

* Limon suyu kadar greyfurt suyu


-------- Sponsorlu --------

* 1 yemek kaşığı Hindistan cevizi yağı

* 1 yemek kaşığı jojoba yağı

* 1,5 yemek kaşığı zeytinyağı

* 1 çay kaşığı kekik

Jojoba yağı ve hindistan cevizi yağını aktarlardan kolaylıkla temin edebilirsiniz. İlk olarak tüm malzemeleri blender’dan geçirin. Cam bir şişenin içerisine koyun. Yapmanız gereken bu kadar kolay. Karışımı gün içinde düzenli olarak burnunuza sürün ve koklayın. Ani olarak sigara içme isteğini bastırdığında ise bir pamuğa 4-5 damla karışımdan damlatın ve sürekli koklayın.

Karışımın kokusu sigara içme isteğini bastırmada oldukça etkilidir. Kolaylıkla hazırlayacağınız bu karışımı uyguladığınızda hem sağlığınıza hem de bütçenize fayda sağlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir