Kilo Verdiren Yöntem, Elmayı Yoğurt ile Karıştırın

Son zamanlarda kadınların yeni gözdesi elma ve yoğurt diyeti. Deneyenlerin çoğu kısa bir süre içerisinde kilo verdiklerini söylüyor..

Günlük hayatta severek tükettiğimiz besinleri diyet zamanlarında hayatımızdan çıkarmanın ne kadar zor olduğunu hepimiz biliyoruz. Peki size hem severek yediğimiz hem de diyet zamanında tüketebileceğiniz besinler yok mu? Elbette ki var!

Elma ve yoğurt ayrı ayrı severek yenilen iki farklı yiyecektir. Her iki yiyeceğin de yağ yakıcı özellikleri olduğunu bilinir. Bu da kilo verme döneminizde oldukça yararlı olur. Midenizi rahatsız etmeyen ve tok tutan yoğurdu elma ile tüketerek kısa sürede kilo verebilirsiniz.

YOĞURT VE ELMA İLE ZAYIFLAMANIN PÜF NOKTASI

Vücudun diyete ayak uydurabilmesi için ortalama 15 gün boyunca uygulamanız gereken yoğurt-elma diyeti, her gün aynı saatte tüketilmelidir. Metabolizmayı hızlandıran karışımın içerisindeki elma, lifli yapısı sayesinde zayıflama döneminde oldukça etkilidir. 15 günün sonunda çok az ara verip yine başlamalısınız.

YOĞURTLU ELMA KARIŞIMI NASIL HAZIRLANIR?

Kırmızı elma yerine daha fazla lif içeren yeşil elmayı tercih etmek daha etkili olacaktır. Eğer evinizde yeşil elma yoksa kırmızı elmayı da kullanabilirsiniz. Elmayı robottan geçirin ve yoğurt ile karıştırın.


-------- Sponsorlu --------

AÇ KARNA ELMA YERSEK NE OLUR?
Aç karna 1 tane elma yemek, zayıflamak isteyen kişiler için önerilir. Sabahları aç karna tüketeceğiniz bir adet elma metabolizmayı hızlandırır.

ELMA YOĞURT PERHİZ LİSTESİ

Sabah:
1 bardak şekerli kahve veya çay,
1 adet kepekli ekmek,
1 kase elmalı yoğurt,
4-5 tane zeytin,
Ufak bir dilim peynir,

Ara öğün:
Elmalı yoğurt

Öğle:
Sebzeli yemek,
Bol yeşillikli salata,
1 kase pilav,
1 kase elmalı yoğurt,

Ara öğün:
1 kase elmalı yoğurt,

Akşam:
1 kase patates yemeği,
1 kase elmalı yoğurt,
1 kase pilav,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir