Kalp Damarlarını Temizleyici 3 Malzemeli Kür

Damarlarımızı, boru hatları gibi düşünebilirsiniz. Vücudumuzun sıcak kalmasını, yediğimiz besinleri ve hatta aldığımız nefesin tüm vücudumuzda kanımızın içerisinde taşınması görevi damarlardadır. Olası bir durumda bu boru hatlarında tıkanıklık olursa, gerekli besin alınamaz ve sorunlar baş göstermeye başlar. Bilindiği üzere en önemli damarlarımız, kalbimizin etrafını çevrelemiş olanlardır.

Tıkanıklığın sebeplerinden bazıları; toksinler, yağlı yiyecekler, işlenmiş gıdalar, kimyasallar vs. tüm bunlar zamanla tıkanıklığa neden olur. Peki nedir bu tıkanmanın çözümü?

Sizlerle evinizde de kolayca bulunan malzemeler ile oldukça etkili bir damar açıcı tarifini paylaşıyoruz. Bu tarif sağlıklı olmanızı sağlamanın yanı sıra lezzetli olduğundan tüketimi de hoşunuza gidecektir. Bu içecek, vücudunuzdaki yağ oranının azalmasına, tıkalı damarlarınızın açılmasına ve bağışıklık sisteminizin güçlenmesine olanak verecektir.


-------- Sponsorlu --------

Malzemeler

  • 8 adet limon
  • 4 L su
  • 8 diş sarımsak
  • 5 cm zencefil kökü

Hazırlanışı

Limonları güzelce yıkadıktan sonra ufak ufak dilimleyin. Zencefili ve sarımsağı soyup dilimlemeyi de ihmal etmeyin. Tüm bu malzemeleri blendera alıp öğütün. Daha sonra 4 L suyu tencerenin içerisine alın ve malzemeleri de ekleyin. Ardından kaynatma işlemini başlatın. Kaynadığı anda ocağı kapatın. Soğuduktan sonra içeceği bir sürahiye alabilirsiniz.

İçeceği günlük tüketmeyi unutmayın. Haftada 3 gün egzersiz yapmaya özen gösterin. Ayrıca içeceği tükettikten sonraki iki saat yemek yememeye özen gösterin. Zaman içerisinde vücudunuzdaki farklılıkları göreceksiniz. Daha enerjik, daha sağlıklı! Hem de kilo verme süreciniz kolaylaşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir