Her Sabah Bu İksirden İçerek Hastalığınıza Veda Edin

Atardamar Tıkanıklığına, Yüksek Tansiyona ve Kötü Kolesterole, Her Sabah 4 Yemek Kaşığı Bu İksirden İçerek Veda Edeceksiniz

Dünyadaki birçok insan yüksek kolesterolün sebep olduğu semptomlardan muzdarip. Ki bu semptomlara bazen stresten ve günlük hızlı yaşantı tarzımız da sebep olabiliyor.

Kolesterol seviyesi, 60 ile 6,20 mmol/L’i aşınca, birçok sağlık sorununa neden olabilir.

Neyse ki, tamamen doğal olan bu iksir ile tıkanan damarlar ve onun etkileri olabilecek kötü kolesetrol, yüksek tansiyon gibi sıkıntılara çözüm bulabilirsiniz.

Bu şurubun etkileri mucizevi olmakla birlikte bu saydığımız hastalıklarda da gerçekten işe yarıyor. Ayrıca hazırlaması da çok kolay!

Kötü Kolesterol, Yüksek Tansiyon ve Tıkanıklığına Karşı Doğal Karışım

Malzemeler:


-------- Sponsorlu --------

• 5 ya da 6 demet maydanoz

• 12 bardak su

• 1 kg limon

İksirin Yapılışı: İlk olarak limonları soğuk suyla yıkayın. Sonrasında bir tencereye suyu doldurun ve limonları kabuklarını soymadan 2-3 dilime bölerek suya ekleyin, karışımı bir saatliğine kendi halinde bekletin.

Maydanozu doğrayın ve tencereye onu da ekleyin, karışımı bir kaç saat kısık ateşte pişirin. Son olarak, tencereyi ateşten alın. Ve iksiriniz hazır! Cam şişelerle buzdolabında muhafaza edin. Dilerseniz ölçüleri azaltıp her seferinde taze olarak da tüketebilirsiniz.

Kürün Uygulanışı: Bu içecekten her sabah 4 yemek kaşığı aç karnınıza, kahvaltıdan 20 dakika öncesinde için.  Not: Bu doğal karışımların mutlaka uzman kontrolünde kullanılması önerilir.

2 YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir