Eğer Bu Belirtiler Varsa Vücudunuz Baştan Aşağıya Toksinle Doludur

vücudunuzun toksinlerle dolu olduğunu gösteren işaretlerin farkında mısınız?

Stres, uyku düzensizliği veya yanlış yapılan perhiz vücudunuzda birtakım toksik maddelerin birikmesine yol açabilir. Vücudunuzda toksik maddelerin biriktiğini gösteren işaretleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Kabızlık

Vücudunuzda bulunan toksik maddeler gün boyu sizinle ve gün boyu onlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Toksik maddeler, vücuttan her gün atılmalıdır ve bunun yolu bağırsakların gün içerisinde en az bir kere boşaltılması anlamına gelir. Her gün bağırsaklardaki toksik maddeleri atmazsanız, bu toksik maddeler kolayca kan dolaşım sistemine geri dönebilir ve soruna yol açabilir.


-------- Sponsorlu --------

Ağız kokusu

Ağız kokusu toksik maddelerin vücudunuzda biriktiğinin göstergesidir. Ağzınızdaki oluşan kokunun nedeni tükettiğiniz kokulu besinlerden gelen bazı bakterilerden kaynaklanıyor olabilir. Bir taraftan da bağırsakların ve karaciğerin toksik maddeleri atamadığının göstergesi olabilir. Bu sorundan kurtulmak için dil temizleyen malzemeleri kullanabilirsiniz.

Kilolar

Kurtulmak istediğiniz fazla kilolarınız varsa ve kurtulamıyorsanız muhtemelen yanlış bir beslenme programınız var.

Vücudun toksik maddeleri uygun biçimde attığından emin olmalısınız. Bu, vücudunuzun dengede kalmasını sağlar. Toksik maddelere maruziyeti azaltmak için bağırsakları boşaltmak ve iyi nemlendirmek gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir