Bu Doğal Kanser Tedavisi Doktorları Bile Şaşırtır

Kanser, ne yazık ki tamamen tedavi edilebilen bir hastalık değildir. Yalnızca, zehirli kimyasallar yardımıyla kontrol altına alınabilen bir hastalıktır. Hastalık döneminde kullanılan ilaçlar, hastalığın kendisinden daha çok zarar vermektedir. Oysa ki, kanserin etkilerini doğal ürünler kullanarak da atlatabilirsiniz.

Zerdeçal, havuç, karbonat ve kenevir kullanıp sağlıklarına kavuşan insanların olduğu da bilinmekte. Son dönemlerde kullanılmaya başlanan ve önerilen yöntem; bal!

Zagreb’de yaşayan bir arı yetiştiricisi, bal kullanımıyla kanserden tamamen kurtulabileceğini kanıtladı. Hastaneden arta kalan zamanını sevdiği insanlarla geçirebilmek için ayrılan Ante-Kresic, akciğer kanserinden bir yol sonra komple iyileşiyor.


-------- Sponsorlu --------

Yöntemini herkesle paylaşıyor ve herkesin bunu yapabileceğini de ekliyor.

Organik balın bozulmadığı, bakteri arındırmadığı bilinmekte. Antik dönemlerde ise yara tedavilerinde kullanıldığını biliyoruz.

Peki bu tarif nedir? Nasıl yapılır?

2 büyük zencefil alın ve zencefilleri doğrayıp, yarım kilo organik bal ile karıştırın. Bir cam kabın içerisine koyun ve gün içerisinde 3-4 defa 1 yemek kaşığı kadar tüketin. Metal kaşığın kullanılmaması tavsiye ediliyor. 4 gün içerisinde değişimi sizler de fark edeceksiniz.

Balı daha önce bu şekilde kullanmış mıydınız? Deneyimlerinizi bizlerle yorumlarda paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir