Saç Rengini Hiç Kaybettirmeyen İçecek

Vücudunuzdaki toksinleri her 6 ayda bir derinlemesine temizlemeniz uzmanlar tarafından önerilmektedir.

Eğer buna dikkat etmezseniz; damarlarınız tıkanabilir, sindirim sisteminizdeki sorunlarla başa çıkmanız zor olabilir. Sizlerde bu konuda dikkatliyseniz şimdi oldukça sağlıklı bir tarif paylaşacağız.

Buğday çimini daha önce duymuş muydunuz? Bu ot güneş kadar sağlıklıdır. Gün içerisinde vücudunuzun karşı karşıya kaldığı stres, şehir hayatından kaynaklanan hava kirliliği, tüketilen gıdalardaki kimyasallar sağlığınızı ne yazık ki kötü etkiliyor. Bunlardan dolayı cildiniz, tırnaklarınız ve saçlarınız da olumsuz etkileniyor.

Odaklanma sorunu ve geçmek bilmeyen bir yorgunluk halindeyseniz vücudunuzun temizlenmeye ihtiyacı var demektir! Bunlara ek olarak; halsizlik, baş dönmesi, cilt problemleri, bağışıklık sorunları, hazımsızlık, depresyon da vücudunuzun yorulduğunun göstergeleridir.


-------- Sponsorlu --------

Sizlerle paylaşacağımız buğday çimi tarifi sayesinde vücudunuzu kolaylıkla temizleyebileceksiniz. Saçlarınız bile eskisi kadar yıpranmayacak ve beyazlaması yavaşlayacak.

Temizleyici toksin tarifi:

Buğday çimini kendiniz yetiştirebilir ya da direkt alabilirsiniz. Aldığınız buğday çimini blender yardımıyla öğütün ve suyunu çıkarın. Daha sonra blendera 1 yemek kaşığı nane (taze), bir bardak ananas, bir bardak portakal suyu, yarım bardak limon suyu, bol buz ve bir yemek kaşığı bal atın ve karıştırın.

Karıştırma işleminiz bittikten sonra içeceğiniz hazır. Yemeklerden bir saat önce tüketmeniz tavsiye ediliyor. Aç karna tüketmeyi unutmayın. Birkaç gün içerisinde yenilendiğinizi hissedeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir