Boy Uzatmak İçin

Boy Uzatmak İçin

Boy uzatmak için ne yapmalıyız? Hızlı Boy Uzatma Kürü

Her ebeveyn, çocuklarının uzun boylu olmasını istemektedir. Özellikle kısa boylu olan anne ve babalar çocuklarının uzun boylu olmasını daha çok istemektedir. Bunu sağlayabilmek için çeşitli yollar denemekte ve çalınmadık kapı bırakmamaya çalışmaktadır.

Bu makalemizde sizlerle paylaşacağımız ”İbrahim Saraçoğlu’ndan Boy Uzatma Kürü” 12 – 22 yaşları arasında olan bireylere uygulanabilmekte ve fayda görülmektedir. Yaşlara göre boy uzamasının dağılımı şu şekilde gösterilebilir;

12 – 14 yaş arası gençler   : Ortalama 9 – 7 cm uzayabilmekte,

14 – 15 yaş arası gençler   : Ortalama 7 – 6 cm uzayabilmekte,

16 – 17 yaş arası gençler   : Ortalama 6 – 5 cm uzayabilmekte,

18 – 19 yaş arası gençler   : Ortalama 5 – 4 cm uzayabilmekte,

20 – 21 yaş arası gençler   : Ortalama 4 – 3 cm uzayabilmekte,

21 – 22 yaş arası gençler   : Ortalama 2 – 1 cm uzayabilmektedir.

Boy uzatma kürünün uygulanabilir olduğu ve verim alınabilir olduğu üst yaş sınırı, 22 yaştır. Balık ve bitki çaylarından oluşan kürü, 6 ay – 2 yıl arasında değişen süreçte uygulayabilirsiniz.


-------- Sponsorlu --------

Boy Uzatma Küründe Uyulması Gerekenler

Kürde verilen; palamut, uskumru ve kefal balıklarının birisinden, haftada en az 3 defa ve 200 – 250 gram ağırlığında tüketilmelidir. Bu balıkları ızgara olarak ya da buğulama şeklinde pişirmeniz uygun olacaktır. Bu balık çeşitlerinin özellikle sırt kısımlarında yer almakta olan siyah etli kısımları, boyun uzamasına en çok katkı sağlayan kısımlardır.

Çocuğunuz 12 yaşına gelene dek haftada 3 defa, 250 gram ağırlığında olan ve çeşitleri verilmiş balıklardan birisini yedirirseniz; özellikle palamut balığından yedirirseniz, çocuğunuzun boyunun hızla uzadığını fark edersiniz. Bu balıkların sırt kısımlarında bulunan ve diğer yerlerine göre daha koyu renkli olan etli kısmını yedirmeniz önem arz etmektedir. 12 yaşından sonrada bu kür etkili olmaktadır ancak bitkisel açıdan desteklenmesi uygun olmaktadır.

Boy uzatma küründe dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise; hiçbir şekilde yan etkisi olmayan bitkisel çayların tüketilmesi konusudur. Bitkisel çayların 6 ay boyunca ve haftada 1 defa olmak üzere demlenmesi ve içilmesi gerekmektedir.

Kız çocukları için haftada 1 defa melisa çayı uygun iken; erkek çocuklar içinse biberiye çayı uygun görülmektedir. Balık ve bitkisel çaylardan oluşmakta olan boy uzatma kürü, kemik gelişimi için oldukça önemlidir. 6 ay boyunca bu kür uygulandıktan sonra 1 ay süreyle ara verilmesi ve sonra tekrar 6 ay uygulanması gerekmektedir. Verimli sonuçlar alabilmek için en az 2 yıl süre ile uygulanması tavsiye edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir