50 Yaşındaki Çinli Kadın Güzelliğinin ve Gençlik Sırrını Açıkladı

Asyalı kadınların nasıl bu kadar kusursuz bir cilde sahip olduğunu merak ediyor musunuz? Çinli bir aktristin paylaştığı sırrına gelin birlikte bakalım.

Kamelya yağı

Saçınızın canlı ve güçlü olmasını mı istiyorsunuz? Kamelya yağı sayesinde dökülmelerden kurtulabilir ve de cildinizdeki yaraları iz kalmadan iyileştirebilirsiniz.

Yeşil çay

Yeşil çayın faydaları saymakla bitecek gibi değil. Düzenli olarak kullanırsanız, vücudunuzdaki toksinleri temizler ve metabolizmanızı hızlandırırsınız. Bir parça pamuk kullanarak cildinizi temizlediğinizde gözeneklerin açılmasına ve ölü derinin ciltten atılmasını sağlar.


-------- Sponsorlu --------

Maş fasulyesi

Cildinizin yumuşak, genç ve temiz olması için; maş fasulyesi tozuyla yoğurdu veya suyu karıştırıp yüzünüze uygulayın ve 20 dakika sonra yıkayın. Düzenli kullanırsanız cildinizin geçirdiği değişime inanamayacaksınız.

Nane yaprağı

Nane yaprakları ile cildinizi temizler ve taze olmasına yardımcı olursunuz. Yaprakları su ile karıştırıp iyice ezdikten sonra karışımı cildinize uygulayın ve 5 dakika sonra durulayın.

Zerdeçal

Vücudunuzda birikmiş su ve şişlikleri giderebilmenizin en kolay yolu; zerdeçal tozunu su ile karıştırıp macun haline getirdikten sonra şiş bölgeye uygulamaktır.

Bu yöntemlerden daha önce denediğiniz oldu mu? Hangileri sizin için uygulanabilir? Yorumlarda bizimle paylaşın!

1 YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir