1 Hafta, Günde 2 Kere İçince Karın Yağları Yok Oluyor

O kadar yoğunsunuz ki spor yapmaya vaktiniz ve enerjiniz kalmıyor ancak karın bölgenizdeki fazlalıklardan kurtulmak mı istiyorsunuz? 1 hafta boyunca bu karışımı gün içinde 2 kez tüketin ve gözle görülür değişimi farkedin.
Spor yapmaya zaman ayıramıyorsunuz fakat karın bölgenizi yağlardan kurtararak düzleştirmek mi istiyorsunuz? Bu karışım tam size göre!

Malzemeler
1 fincan greyfurt suyu yerine portakal suyu veya ananas suyu
2 yemek kaşığı elma sirkesi
1 çay kaşığı bal
Bunları karıştırın ve yağ yakıcı karışımınız hazır!

Ne Zaman ve Nasıl Tüketilmeli?
Öğle veya akşam yemeğinden önce 1 hafta boyunca bu karışımı tüketin. 7 gün sonunda karın bölgenizdeki değişimi görmeye başlayacaksınız. 1 hafta sonunda günde 2 kez tükettiğiniz bu karışımı 4 sefere çıkarın.
1 adet greyfurtta 53 kalori ve 2 gram lif bulunmaktadır. Her öğünden önce 1 greyfurt tüketirseniz hızlı bir şekilde kilo vermeye başlarsınız.


-------- Sponsorlu --------

Elma sirkesi sindirim sisteminizi çalıştırır. Vücuda depolanan yağ sindirim sisteminizde daha az kalır. Vücut alması gereken besinleri yeterli oranda aldığında harcadığınız kadarından fazlasını dışarı atacaktır. Yediğiniz besinlerin sindirim sisteminde uzun süre kalması size kilo aldırırken, kısa bir süre kalması da yeterli beslenememenize sebep olur. Bu nedenle önerilenin dışında bir yol denememenizi tavsiye ederiz.
Umarız ki bu önerimizden hoşlanırsınız. Sizi mutlu edecek sonuçlar almanızı dileriz.
Tarifimizi denediyseniz, yorumlarınızı bizimle paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir