Bağırsak Temizleyen Yiyecekler

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi Oy Verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bağırsakları temizleyen 3 tarif

Sindirim sistemi problemleri yaşıyor ve bağırsaklarınız düzenli şekilde çalışmıyorsa şimdi siz sevgili Bilgi Doktoru okurlarımıza vereceğimiz tarifler sayesinde temizlenebilirsiniz.

Elma suyu ile bağırsak temizleme

Elma suyunun içindeki vitamin, mineral ve lifler karaciğer ve bağırsakların temizlenmesine etkili şekilde yardımcı olur.

Günde 1 bardak elma suyu ile başlayabilirsiniz. Elma suyunu içtikten sonra 30 dakika kadar bekleyin ve üzerine 1 bardak ılık su için. Bunu günde 2 defa tekrarlayın ve 3 gün boyunca ara vermeden devam ettirin. Bu uygulamayı yaparken aşırı katı beslenmeden uzak durmaya özen gösterin.


-------- Sponsorlu İçerikler --------

Yoğurt ile bağırsak temizleme

Yoğurt, bağırsakların sağlığını destekleyen probiyotikleri içermektedir. Probiyotikler bağırsak hareketlerini düzenler ve kötü bakterilerin oluşmasını önler.

Her gün kesinlikle yoğurt yiyerek bağırsak hareketlerinizi düzenlemelisiniz. Yoğurdu taze meyveler kullanarak tatlandırabilirsiniz.

Su içerek bağırsak temizliği

Günde 8 bardaktan daha çok su içerek bağırsaklarınızın çalışmasını tetikleyebilirsiniz. Düzenli su içerseniz bağırsaklarınız nemlenecek ve toksinler bedeninizden dışarı atılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Eşek Sütü Yararları başlıklı makalemizde eşek, eşşeğin ve eşşek hakkında bilgiler verilmektedir.

--------Sponsorlu İçerikler--------

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir