Rengi Değişen Ayakkabı

Elbiseye göre renk değiştiren topuklu ayakkabı…

Renk değiştiren elbisenin ardından bu kez de renk değiştirebilen ayakkabı gündeme geldi.
Litvanya merkezli “iShüu Technologies” firması dünyanın ilk renk değiştirebilen ayakkabısını piyasaya sürme hazırlığında olduğunu açıkladı.

Üretiminde Elektronik Mürekkep Kullanıldı

Üretiminde elektronik mürekkep kullanılan bu topuklu ayakkabı cep telefonundan tek bir tuşa basarak renk değiştirebiliyor.

Topuklu ayakkabının elektronik mürekkep kullanılan üst ve arka kısmı istediğiniz zaman çiçek, puantiye veya hayvan desenleri gibi değişik desenlere programlanıyor.

Üzerine yerleştirilmiş elektronik bir panel vasıtası ile renk değiştirerek, çok sayıda kıyafetle kullanılabilen topuklu ayakkabının seri üretiminin önümüzdeki Aralık ayında yapılması hedefleniyor.

İşte o rengi değişen topuklu ayakkabının resimleri

rengi-degisen-ayakkabi


-------- Sponsorlu --------

renk-degistiren-ayakkabi-haber

Fiyatı Ne Kadar?

8.5 ve 11.4 santimetre uzunluğunda topuklara sahip bu elektronik ayakkabının 249 dolardan satışa sunulması düşünülüyor. Litvanya merkezli teknoloji firması “iShüu” elektronik mürekkep kullanılarak üretilecek topuklu ayakkabıya finansman desteği sağlamak amacıyla internet üzerinde bir kampanya başlattı. İnternet ortamında projelere katılımcı finansman desteği sağlayan “Crowdfunding” tekniğiyle para toplamaya çalışan Litvanya firması bugün itibariyle 8 bin 700 dolar para toplamayı başardı.

Şirket “Crowdfunding” tekniğiyle proje için 50 bin dolar toplamayı hedeflediğini duyurdu. Ayrıca ayakkabı gündeme bomba gibi oturacak gibi görünüyor. Şimdiden pek çok sitede ve kanalda haberleri çıkan ayakkabıya ilgi büyük. Biz de Bilgi Doktoru okurlarımıza atv haber ekranlarından bu haberimizi taşıdık.

Renk Değiştiren Ayakkabının Videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir