Parmak İzi Yöntemi Zayıflama

“Parmak İzi ” tekniği ile 40 kilo verip, girdiği bunalımdan çıkan ve yeni görüntüsü ile herkesi şaşırtan Ünlü Yazar Esra Pakkan’ın diyeti zayıflamasında çok önemli rolü bulunan Dr. Emre Çiçek’e Parmak İzi yöntemiyle nasıl zayıflandığını sorduk.

Dr. Emre Çiçek Parmak İzi tekniği ile kilo vermenin kalıcı ve sağlıklı olduğunu dile getirirken, “Yalnızca zayıflamak isteyen kişiler için değil, sağlıklı beslenmek isteyenlerin de Parmak İzi tekniğini kullanmasının yerinde olduğunu” belirtiyor.

Parmak izi Yöntemi Nasıl Yapılıyor?

Parmak izi sistemi tamamiyle hekim denetiminde programa konulmuş ve kişinin metabolizmasını daha verimli kullanmasını sağlayan kilo denetleyici bir uygulamadır.

Parmak izi beslenme programı, şahsa özel uygulanan bir kilo verme uygulamasıdır. Program yardımıyla daha önceden edinilmiş beslenme alışkanlıkları, tamamiyle doğal ve sağlıklı bir biçime sokuluyor.

Metabolizmaya yönelik hazırlanan bu uygulama ile kişi ilk etapta bir takım sağlık kontrollerinden geçiyor, laboratuvar tahlilleri alınıyor ve Avrupa’ da Dünya Obezite Derneğince kabul edilmiş bir laboratuarda sonuçlar değerlendirilerek kişinin sağlıksal ve bedensel durumu da göz önünde bulundurularak, tamamiyle kişiye yönelik bir beslenme ve zayıflama programı ortaya çıkarılıyor.

Ayrıca bu uygulama yardımıyla, kilo sorunlarının hemen hemen tamamiyle ortadan kalktığı da görülmüştür. Şok diyetlerden uzak olan bu uygulama, şahsa özel olması sebebiyle ilk önce kişinin sağlık durumu göz önüne alınarak hazırlanıyor. Bu teknik uygulanırken kişinin metabolizma dengesinin, en verimli biçimde çalışması amaçlanıyor.

Herkes bu teknik ile Kilo verebilir mi ?

Programın temel amacı, kişinin tamamiyle kendi bünyesine uygun sağlıklı besinleri almasından geçiyor. Bu besinler yardımıyla zayıflamak isteyen kişi, eski yaşantısına göre daha sağlıklı besleniyor.


-------- Sponsorlu --------

Programları uygulayanların memnuniyetleri; daha rahat uyuyabildikleri, sağlıklı beslendikleri ve psikolojik anlamda da olumlu şekilde etkilendikleri yönünde.

Dolayısıyla herkeste oldukça başarılı sonuçlar elde ediliyor.

Parmak izi tekniği kimlere Uygulanır?

– Sağlıklı beslenmek isteyen kişilere,
– Sağlıklı beslenerek kilo almak isteyen kişilere,
– Daha enerjik bir yaşam stiline kavuşmak isteyenler içinde, uygulanmakta ve önerilmektedir.

Parmak İzi Yönteminin Kullanım Alanları Nelerdir?

Kilo denetimi ve sağlıklı yaşam bütün hastalıklarda temel bir düzelme sağlayacağı için genel anlamda kullanılması tavsiye edilmektedir.

Bu yöntem yardımıyla zayıflamak mümkün ancak sarkmalar meydana geliyor mu ve ayrıca spor da yapmak gerekir mi?

Vücudu metabolizması yani bütün hormonları dengelenmeye başladığı için sarkmaya sebep olan patolojide çok büyük ölçüde düzeliyor bundan dolayı da sarkma problemi oldukça az görülüyor.

Spor ilk 3 haftanın ardından hafif yürüyüşler biçiminde uygulamamızda mevcut.

Ücreti – Fiyatı Nedir? Pahalı bir uygulama mı? Ne Kadara yapılıyor?

Kolay bir check up maliyeti ile hemen hemen aynı ücrete denk gelen bu sistem ömür boyu kullanılacak olmasını dikkate alındığında çok makul ücretlerde ve tüm halkımızın uygulayabileceği seviyede bir bütçeye sahiptir.

Yan Etkileri var mıdır? Varsa nelerdir?

Asla yan etkisi bulunmaz. Şahsa özel tamamiyle kişinin bütün kan değerleri metabolizma hormon elektrolit vitamin yağ kas su seviyeleri alınarak uygulandığı için sadece o şahsa özeldir ve en küçük bir yan etkisi olamaz.

Kimler Yapamazlar?

Yalnızca karaciğer ve böbrek yetmezliği olan kişilerde uygulanmamaktadır.

Bu teknik ile Kilo verenlere tavsiyeleriniz nelerdir? Kilomuzu koruyabilmek için ne yapabiliriz?

Ömür boyu gün içerisinde 3 öğün beslenmeleri, ara öğünlerde su çay kahve (bunları süt şeker ve tatlandırıcı olmadan tüketebilirsiniz) dışında birşey tüketmemeleri, midelerine zarar vermeyecek biçimde doğal baharatları bol kullanarak beslenmeleri işlenmiş besin ve soslardan sakınmaları gibi tamamiyle şahsa özel çoğu tavsiyede bulunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir