Kollardaki Sarkıklığı Gideren Öneri

Kollarınızın kalın ve sarkık olmasını istemezsiniz değil mi? Giymeyi hayal ettiğiniz tüm kıyafetleri rahatça giymeniz için sadece 1 hafta ayırmalısınız desek? Gelin beraber bakalım!

Vücudunuzu dilediğiniz şekle sokmak aslında o kadar da güç değildir. Sizlere anlatacağımız yöntem yalnızca fazlalıkların giderilmesine değil; aynı zamanda kollarınızın sıkılaşmasına da vesile olacak.

Sizlerle paylaşacağımız egzersiz listesinde şınav çekmeniz, spor aleti kullanmanız ya da uzun saatlerinizi harcamanız gerekmiyor.

Egzersizler olabildiğince kolay!

İlk olarak ayakta duruyoruz, kollarımızı omuz genişliğinde yanlara doğru açıyoruz. Daha sonra kollarımızı ön tarafa doğru 30 saniye boyunca çeviriyoruz. Aynı hareketi tersi yönde tekrarlıyoruz.


-------- Sponsorlu --------

Egzersizin ikinci kısmında, kollarımızı yukarı ve yana kaldırıp, sanki bir sopayı tutuyormuş gibi davranıyoruz. Aynı şekilde bu pozisyonda da 30 saniye bekliyor ardından kollarımızı dirseklerimizden kırıp omzumuzun seviyesine indiriyor ve geri kaldırıyoruz.

Egzersizin bu kısmında; kollarımızı yana doğru açıyor ve dirseklerimizden yukarı yönlü olacak şekilde kırıyoruz ve ardından kollarımızı öne doğru açıp kapatıyoruz. Bu pozisyonu da 30 saniye süresince tekrarlıyoruz.

En son kısımda ise, kollarımızı dirseklerimizden yukarı doğru kırıp ellerimizi yüzümüzün hizasında olacak şekilde birleştiriyoruz. Dirseklerimizi de yüz hizamıza kadar kaldırıp, tekrar indiriyoruz. Bu pozisyonu da 30 saniye boyunca tekrarlayıp sonlandırıyoruz.

Tüm bu hareketleri aşağıdaki video aracılığıyla da görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir